Skubėkite pakeisti automobilių padangas(2)

2007-11-20 07:06

Pagal Kelių eismo taisykles nuo lapkričio 10 dienos iki balandžio 1-osios transporto priemonių, kurių maksimalus svoris ne didesnis kaip 3,5 tonos, vairuotojams draudžiama važinėti vasarinėmis padangomis. Nors apie prasidėjusį žiemos sezoną įspėjo sniegas ir slidūs keliai, ne visi vairuotojai vasarines automobilių padangas pakeitė žieminėmis.

Kaip „Tauragės kurjerį" informavo Policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistė Vilma Dereškevičienė, praėjusią savaitę Patrulių būrio ir Prevencijos poskyrio pareigūnai surengė prevencinę akciją „Padangos-2007 m. Ruduo". Per savaitę pareigūnai patikrino apie 200 transporto priemonių ir nustatė keliolika pažeidėjų. Taip pat nustatyta nemažai atvejų, kai automobiliai buvo eksploatuojami su svetimos valstybės registracijos numeriais. Pareigūnams įkliuvo ir Lenkijos pilietis, vairavęs Tauragėje pirktą automobilį su Prancūzijos numeriais. Sustabdę jo vairuojamą mašiną pareigūnai įtarė, kad vairuotojas neblaivus. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Visi Kelių eismo taisyklių pažeidėjai nubausti administracine tvarka.

Nerūpestingiems vairuotojams pareigūnai dar kartą primena, kad šie suskubtų pakeisti transporto priemonių padangas. Tai padaryti reikia ne dėl skiriamų baudų (už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 20 iki 40 litų), o tam, kad išvengtume skaudžių nelaimių. Be to, šiuo laikotarpiu sukėlus avariją važiuojant vasarinėmis padangomis negalioja civilinis draudimas.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras