Ne vietoje stovintis ženklas – nelaimės šauklys(4)

2007-11-17 12:50

Kelių eismo taisyklės numato, kad gyvenvietėse visoms transporto priemonėms leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 50 kilometrų per valandą greičiu. Kelių eismo taisyklės apibrėžia, kad gyvenvietė - namų pristatyta teritorija, kurios pradžia ir pabaiga pažymėta ženklu. Tačiau, anot į redakciją paskambinusio ilgamečio vairuotojo Broniaus Naujoko, atvažiuojant nuo Skaudvilės pusės nuo sovietmečio laikų stovintis ženklas „Tauragė" neatitinka tikrovės, gyvenamieji namai prasideda daugiau nei puskilometrį prieš šį ženklą.

Šią kelio atkarpą, kurioje nepažymėta gyvenvietė, vairuotojai važiuoja kaip leidžia Kelių eismo taisyklės - 90 kilometrų per valandą greičiu. Tačiau iš tiesų ten jau, pasak B.Naujoko, prasidėjusi gyvenvietė ir kyla pavojus, kad įvyks nelaimė. 

- Šį ženklą reikėtų nukelti. Į kelią gali išeiti vaikai, - kitų saugumu rūpinosi Bronius Naujokas.

Prieš keletą savaičių Tarybos paskirtas Saugaus eismo komisijos primininkas, rajono mero pavaduotojas Raimondas Matemaitis sakė, kad dėl šio ženklo perstatymo bus svarstoma. Apie tai Saugaus eismo komisijos pirmininkas jau kalbėjo su keletu Tarybos narių. Dėl šio ženklo perstatymo valdininkai sulaukė skambučių po Dariaus ir Girėno gatvėje lapkričio pradžioje įvykusios avarijos, kurios metu žuvo ketverių metukų mergytė.

Saugaus eismo komisijos pirmininku paskirtas Raimondas Matemaitis pakeitė septynerius metus šiai komisijai vadovavusį Sigitą Kancevyčių.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras