Laukia nelaimės?(6)

2007-11-30 13:58

Gyventojai, užsukę į naudotų automobilių pardavimo aikštelę AB „Tauragės maistas" teritorijoje, nenujaučia, kad jiems virš galvų kybo pavojus. Nuo ten stovinčio vandentiekio bokšto bet kada gali pradėti kristi lentos.
Virginijus Žilius, miesto seniūnas, mano, kad seniūnijai tuo pasirūpinti neprivalu. Pasak seniūno, šiuo metu visa buvusi Tauragės mėsos kombinato teritorija privatizuota. Seniūno nuomone, tuo, kas vyksta privačioje teritorijoje, privalo rūpintis jos savininkai.

"Tauragės maisto" vadovai taip pat nenori prisiimti atsakomybės už tai, kad teritorijoje yra pavojų žmonėms keliantis objektas. Pasak bendrovės vadovo, teritorija, kurioje stovi nebenaudojamas vandens bokštas, nupirkta ir dabar priklauso privačiai įmonei. „Tauragės maisto" direktorius Mečislovas Lenktaitis „Tauragės kurjeriui" sakė, kad ši įmonė dabar atsako už tai, kas vyksta jos teritorijoje. Direktoriaus duomenimis, plotą su vandens bokštu prieš kelerius metus pirko ar išsinuomojo UAB „Nonfera", tačiau jis nebuvo įsitikinęs, ar ir dabar ši bendrovė tebėra statinio savininkė.

Nelabai ir svarbu, kas tikrasis pavojingo statinio savininkas, esmė nesikeičia - po teritoriją vaikštantiems žmonėms kyla pavojus. Nesuprantama, negi laukiama, kol įvyks nelaimė ir kas nors nukentės?

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras