Kultūros centro vedėjas atsiprašė(5)

2007-11-16 09:38

Žurnalistams melavęs Kultūros centro vadovas Petras Jokubauskas rado drąsos prisipažinti pasinaudojęs tarnybiniu automobiliu ne tarnybiniams reikalams ir atsiprašyti savivaldybės Tarybos, mero ir administracijos direktoriaus.

Parašė paaiškinimą ir pasiaiškinimą

Tarnybiniu automobiliu į sekmadienines pamaldas Pagramančio bažnyčioje važiavęs Kultūros centro vedėjas P.Jokubauskas rajono savivaldybės administracijai pateikė du raštus apie savo keliones tarnybiniu automobiliu. Spalio 25 dieną jis parašė Tarybai, merui ir administracijos direktoriui adresuotą paaiškinimą. Tą pačią dieną parašytas ir pasiaiškinimas, taip pat adresuotas rajono Tarybai, merui ir savivaldybės administracijos direktoriui.

Paklaustas, kodėl jis rašė du raštus, P.Jokubauskas „Tauragės kurjeriui" sakė, kad paaiškinimą pateikė savo iniciatyva, o pasiaiškinimą pateikė dėl to, kad reikalavo Taryba.

- Nenoriu nieko komentuoti, nes tai gali man turėti juridinių pasekmių, - „Tauragės kurjeriui" sakė Kultūros centro vedėjas.

Svarstys Taryba

Klausimą dėl nuobaudos Kultūros centro vedėjui svarstyti siūloma artimiausiame rajono Tarybos posėdyje, kuris vyks lapkričio 22 dieną. Sprendimo projektas jau paskelbtas savivaldybės interneto puslapyje. Projekte dar neįrašyta, kokią nuobaudą bus siūloma skirti. Dėl to kitą savaitę teks apsispręsti Tarybos nariams.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras