Socialiniai darbuotojai vairuos naujus automobilius(3)

2007-12-06 15:02

Trečiadienį savivaldybės atstovai pasirašė sutartį su UAB „Autounija" dėl septynių visureigių pirkimo. Lapkritį buvo paskelbtas supaprastintas atviras konkursas - buvo ieškoma firmos, galinčios parūpinti automobilius Tauragės rajono seniūnijų socialiniams darbuotojams.

Norą dalyvauti konkurse pareiškė devynios firmos, tačiau pasiūlymą atsiuntė tik viena. Pasak rajono savivaldybės administracijos Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Ritos Dumbliauskaitės, „Autounijos" atsiųstas pasiūlymas atitiko visus reikalavimus ir konkurso sąlygas.

Pagal sutartį ši vilniečių firma įsipareigojo iki gruodžio 21 dienos atgabenti savivaldybei septynias mašinas „Suzuki SX". Tai visais keturiais ratais varomi automobiliai, kurie bus skirti seniūnijų socialiniams darbuotojams.

Už naujuosius automobilius savivaldybė įsipareigojo sumokėti 378000 litų. Viena mašina kainuoja 54000 litų. Už šiuos pinigus savivaldybei atiteks ne tik automobiliai - pardavėjas suteikia trejų metų garantiją, žieminių ir vasarinių padangų komplektus, įregistruos mašinas ir įrengs signalizacijas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras