Veiklą Tauragėje nutraukė „101 kepyklėlė“(5)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-07-04 06:29

Buvusio „Snoro“ banko patalpos, kuriose veikė kepyklėlė, vėl išnuomojamos. Mortos Mikutytės nuotrauka

Miesto centre veikusi „101 kepyklėlė“ užbaigė darbus ir ištuštino lentynas. Direktorė Vida Armalienė sako, kad tokį sprendimą lėmė nuomos kaštų neatperkanti prekyba.

Tauragiškiai pirkėjai jau pastebėjo miesto centre, kur veikė „101 kepyklėlė“, lange kabančią iškabą. Skelbiama, kad patalpos išnuomojamos. Pro langą matyti viduje išstumdyti baldai, gatvė nebekvepia šviežiomis bandelėmis. Ši prekybos vieta užvėrė duris.

Įmonės vadovė Vida Armalienė „Tauragės kurjeriui“ teigė, kad tokį sprendimą lėmė faktas, jog iš prekybos nepavyksta padengti nuomos kaštų.

– Apgailestaujame, kad teko uždaryti vieną iš „101 kepyklėlės“ tinklo kepyklą. Tauragėje dirbome beveik trejus metus, stengėmės įtikti tauragiškių skoniui, siūlėme ką tik keptas karštas bandeles, duoną, pyragus. Susidomėjimas tikrai buvo, turėjome nuolatinius klientus, tačiau ne tiek, kad padengtume visus kaštus, susijusius su nuoma. Turbūt pagrindinė problema ta, kad buvo pasirinkta ne visai tinkama vieta, nematoma automobilių parkavimo aikštelė, – kalbėjo V.Armalienė.

Direktorė patikslino, kad nors Tauragėje nepasisekė plėtoti verslo, „101 kepyklėlė“ toliau plečiasi, ieško patrauklių vietų. Netrukus planuojamas naujų kepyklėlių atidarymas Šiauliuose ir Vilkaviškyje. Na, o tauragiškiams artimiausia šio tinklo kepyklėlė, anot V.Armalienės, įsikūrusi Raseiniuose.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras