Stragutės kaime ketina statyti margarino gamyklą(15)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2016-10-28 09:24

Stragutės kaime jau ruošiama vieta margarino gamyklos statyboms. Renaldo Malycho nuotrauka 

Tauragės rajone jau kitąmet turėtų būti pradėta statyti margarino gamykla. Planuojama įdarbinti 30 žmonių. Gamybos procesui bus naudojamos iš magistralinio dujotiekio į Tauragę atvestos dujos. 

Tokią informaciją apie naujos gamyklos Tauragės rajone statybas tauragiškiams savo feisbuko profilyje paskelbė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Daugiau žinių apie galimas investicijas savivaldybės administracijos vadovas visuomenei nepateikė.

Išsiaiškinome, kad margarino gamyklą Stragutės kaime kitąmet pradėti statyti planuoja UAB „Tvigas“. Bendrovė 2014 m. buvo registruota Utenos rajone. Keletą kartų keitėsi jos savininkai ir registracijos vieta. Tauragės rajono Juodpetrių kaime „Tvigas“ įregistruotas šių metų rugpjūtį, o vos prieš kelias dienas – spalio 21-ąją tapo PVM mokėtoju. Internete skelbiama, kad šioje bendrovėje šiuo metu dirba du darbuotojai.

Projektas visuomenei buvo pristatytas spalio 18 dieną Gaurės seniūnijoje. Į pristatymą, pasak seniūno Vidmanto Skiriaus, atvyko 14 bendruomenės narių ir savivaldybės Architektūros skyriaus specialistas. Gyventojai teiravosi įvairių dalykų: ir dėl melioracijos, ir dėl lietaus kanalizacijos, ir dėl gamybinių pastatų šildymo. Gaurės seniūnas šiai iniciatyvai pritaria, esą tai sveikintinas dalykas. 

– Pasipriešinimo kaip Baltrušaičiuose dėl biodegalų gamyklos nesulaukta. Tuo džiaugiuosi, nes verslas pildo biudžetą. Per vienos pamainos darbo dieną čia turėtų būti pagamintos 25 tonos margarino. Gamybos procesui bus naudojamos dujos iš atvestos dujotiekio atšakos. Gamykloje bus įrengta naujausia įranga, kuri atitiks visus Europoje keliamus reikalavimus, – „Tauragės kurjeriui“ sakė V.Skirius.    

Susisiekti su bendrovės „Tvigas“ atstovais nepavyko.

Tauragės rajono savivaldybės administracija šiuo klausimu su žiniasklaida nediskutuoja. Kaip jau tapo įprasta bendraujant su rajono vadovais ir kitais administracijos darbuotojais, „Tauragės kurjeris“ savivaldybės administracijos direktoriui išsiuntė klausimus raštu. Į juos keliais žodžiais atsakė Tauragės rajono mero padėjėja Vytautė Čėsnaitė. Ji atsiuntė tik savivaldybės interneto svetainės nuorodą, kur pateikta dokumentinė informacija apie visuomenei svarbių objektų statybos projektavimo darbus. Esą jei jums reikia, susiraskite patys.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras