„Star pizza“ keičia vietą ir plečia veiklą(13) 

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-07-26 08:02

Ryškėja būsimos maitinimo įstaigos interjeras. Birutės Slavinskienės nuotrauka

Vytauto gatvėje jau ketverius metus veikianti picerija „Star pizza“ ne tik keičia įprastą vietą, bet ir plečia veiklą: jau maždaug po trijų savaičių ji turėtų atverti duris kur kas erdvesnėse patalpose, Bažnyčių gatvės 20 numeriu pažymėtame name, kur kadaise veikė tauragiškių mėgta kavinė „Tulpė“. O ir meniu bus gerokai turtingesnis: lankytojams bus siūloma paskanauti ne vien picų, bet ir sriubų, salotų ir netgi ypatingų steikų.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ papasakojo „Star pizza“ savininkas Aivaras Pažereckas, atėjo laikas keistis ir tobulėti,  tad nuspręsta keltis į naujas patalpas ir gaminti maistą ne tik išsinešimui. Picas tauragiškiai pamėgo, tad jos bus kepamos ir naujojoje vietoje, tik išsinešti bus nebūtina – kavinėje bus staliukai, lauko terasa, tad bus galima valgyti vietoje. Ir ne vien picas.

– Naujojoje kavinėje-picerijoje asortimentas bus kur kas platesnis: gaminsime įvairias salotas, sriubas, pasiūlysime tauragiškiams ir ypatingą naujovę, kurios paskanauti kol kas galima tik mūsų kavinėje Jurbarke. Tai ant iki 400 laipsnių įkaitinto lavos akmens kepamas 14 dienų šlapiai brandintos jautienos steikas (jautienos didkepsnis). Kepsnį galės išsikepti patys lankytojai – užsisakiusiam šį patiekalą atnešamas įkaitintas akmuo ir mėsa, ir ją galima išsikepti iki norimo iškepimo laipsnio, – apie numatytas naujoves pasakojo A.Pažereckas.

Paklaustas, kiek toks kepsnys kainuos, jis sakė, kad steiko kaina – nuo 8 iki 9 eurų.

Pasak jo, toks ant akmens keptas steikas – naujiena ne tik Tauragėje, bet ir Lietuvoje.

Dar viena naujovė – bus prekiaujama ir alkoholiu: kokteiliais, alumi. Pastarąjį, beje, ketinama vežtis iš Klausučių (Jurbarko r.). 

Naujosios patalpos bus kur kas erdvesnės – apie 100 kvadratinių metrų.

Šiuo metu ten vyksta darbai – patalpos remontuojamos. Savininkas planuoja, kad jie turėtų būti baigti maždaug po trijų savaičių.  

Kavinėje picerijoje padaugės ir darbuotojų – dabar dirba 5, ketinama priimti dar 4.

Numatyta, kad kavinė-picerija darbo dienomis dirbs nuo 10 iki 23 val., savaitgaliais – nuo 10 iki 24 val.

Be „Star pizza“, A.Pažereckui priklauso ir dar viena maitinimo įstaiga Tauragėje – užkandinė „Sumuštinių baras“, įsikūrusi Dariaus ir Girėno gatvėje, „Gralio“ patalpose, beveik prieš trejus metus.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras