Šalia arbatos namų – naujas grožio salonas (26)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-08-16 15:19

„Stengsimės, kad kiekviena pas mus atėjusi moteris pasisemtų gerų emocijų ir pasijustų išskirtinė“, – sako (iš kairės) „Studio B“ plaukų stilistės Asta Jokubauskienė, Jolita Mikalauskienė, manikiūro specialistė Edita Girdvainienė ir salono bei Arbatos ir kavos namų savininkė Birutė Jurkšaitienė. „Studio B“ nuotrauka   

Dariaus ir Girėno gatvėje, šalia autobusų stoties, jau 17 metų veikia Arbatos ir kavos namai. Neseniai šalia jų duris atvėrė grožio studija „Studio B“. Pasirodo, įkurti tokį grožio kampelį buvo sena Arbatos ir kavos namų savininkės Birutės Jurkšaitienės svajonė, ir abi šios verslo sritys, pasak jos, tarpusavyje puikiai dera.  

Arbatos ir kavos namai, įkurti 2000-aisiais, atsinaujino: nors ir iki šiol galėjo pasiūlyti pirkėjams platų arbatos, kavos, prieskonių asortimentą – nuo egzotiškiausių, atvežtų iš tolimiausių pasaulio šalių, iki vaistažolių ir prieskoninių žolelių, surinktų mūsų krašte. Naujausi Arbatos ir kavos namų siūlomi produktai – itališka kava „Kimbo“, kuri pagal reitingus šiuo metu – lyderė Lietuvoje, ir rankų darbo šokoladas.

– Be to, nuo šiol pas mus su kavos ar arbatos puodeliu galima prisėsti terasoje, – sako B.Jurkšaitienė.

Pasak verslininkės, per 17 gyvavimo metų klientai pamėgo Arbatos ir kavos namus, daugelis net tapo draugais. Pasak B.Jurkšaitienės, net pamiršę, kokią kavą ar arbatą praėjusį kartą pirko, jie gali visiškai pasikliauti Arbatos ir kavos namų darbuotojais – šie prisimena visus savo klientus ir jų skonius.

O kaip gimė mintis kurti grožio saloną?

– Tai buvo sena mano svajonė. Kaip matot, svajonės pildosi net ir 50-ies sulaukus, – juokiasi moteris. – Mano vizija buvo tokia: kad pas mus atėjęs žmogus pajustų harmoniją ir grožį visur, kad būtų ypač maloniai ir kokybiškai aptarnautas, džiaugtųsi pagražėjusia savo išvaizda, pasijustų svarbus ir turėtų galimybę pasilepinti kavos ar arbatos puodeliu.

Todėl, pasak jos, buvo suburta draugiška, kūrybinga ir kvalifikuota meistrų komanda, kuri domisi savo darbo specifikos naujovėmis, stebi pasaulines mados ir grožio tendencijas, nuolat tobulinasi seminaruose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Šiuo metu salone dirba plaukų stilistės Jolita Mikalauskienė ir Asta Jokubauskienė, manikiūro meistrė Edita Girdvainienė, netrukus prie jų prisijungs dar dvi patyrusios specialistės.

E.Girdvainienė atlieka ir pedikiūrą, gelinį lakavimą, nagų priauginimą, depiliaciją cukrumi, antakių korekciją. O plaukų stilistės sako dirbančios su aukščiausios kokybės medžiagomis – atstatomosios ir gydomosios plaukų priežiūros produktų linija „Saphira“, hidrolizuotu šilku ir amino rūgštimis praturtintu „Forouk“ ir daugeliu kitų.

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras