Paslaptingai uždarytas gastropub‘as „Old Grill“(10)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-07-24 15:47

Redakcijos archyvo nuotrauka

Vasario pabaigoje Tauragėje, Respublikos gatvėje, atidarytas gastropub‘as „Old Grill“ nebedirba. Apie šios maitinimo įstaigos uždarymą nėra jokios informacijos. Tiesa, maždaug prieš porą savaičių ant durų buvo pakabintas užrašas, kad nedirbama dėl techninių kliūčių. 

Iškart susisiekti su įmonės vadovu Vaidu Baršausku „Tauragės kurjeriui“ nepavyko. Mobilusis telefonas išjungtas. Nebeveikia ir feisbuko profilis OldGrill Tauragė. Ir tik vėliau iš „Old grill“ atstovo gavome pranešimą, kad įstaiga uždaryta laikinai. Gastropub‘as bus atnaujintas – keisis ne tik meniu, bet ir aplinka.

Restoranas „Old Grill“ sėkmingai veikia Kaune. Verslininkai V.Baršauskas ir Indrius Palubeckas dar vasarį mūsų laikraščio žurnalistei duotame interviu sakė, kad to paties tikisi ir Tauragėje. V.Baršauskas teigė, kad Tauragėje trūksta paprasto, tačiau itin kokybiško maisto, tad „Old Grill“ turėtų rasti savo lankytoją. Tačiau kiek Tauragėje yra žmonių, einančių į kavines ir restoranus..?

Gastropub‘as „Old Grill“ Tauragėje, Respublikos gatvėje, buvo atidarytas vietoj užeigos „Jojo burger“. Nors burgerinię atidariusių verslininkų planai buvo dideli, vos po keturių mėnesių ant durų kabėjo pranešimas, kad burgerinė nebeveikia. Ne ką ilgiau dirbo ir „Old Grill“.

Kodėl uždarytas gastropub‘as ir ar visam laikui, lieka paslaptis, tačiau, nepatvirtintais duomenimis, vien patalpų nuoma kainavo apie 900 eurų. Panašu, kad išlaikyti verslą Tauragėje nėra lengva. Ne vienas verslininkas viešai skundėsi didelėmis patalpų nuomos kainomis bei kvalifikuotų darbuotojų trūkumu, pastarieji – mažais atlyginimais. Maži atlyginimai – maža perkamoji galia. Ir taip uždaras ratas.

Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Kęstutis Patašius „Tauragės kurjerį“ patikino, kad tarnyba šios maitinimo įstaigos veiklos nesustabdė. Pretenzijų jai nebuvo.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras