„Molupio“ parduotuvėse – ir saldumynų lyderių gardėsiai(10)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-02-13 07:50

„Molupio“ parduotuvėje miesto centre – „Majų“ saldumynai. Autorės nuotrauka

Gera žinia smaližiams – „Molupio“ parduotuvėse jau galima rasti ir saldumynų parduotuvių tinklo „Majai“ stendus, pilnus rinktinių gardėsių iš viso pasaulio. Nors šia produkcija „Molupis“ prekiauja dar tik mėnesį, jau gali drąsiai teigti –  pirkėjai ją pastebėjo, įvertino ir spėjo pamėgti.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė „Molupio“ mažmeninės prekybos direktorė Jūratė Augienė, „Majai“ patys pasiūlė prekiauti jų produkcija, kai buvo uždaryta netoliese veikusi saldumynų parduotuvė, tad maždaug prieš mėnesį pradėta prekiauti „Majų“ produkcija penkiose „Molupio“ parduotuvėse visame vakarų Lietuvos regione.

Žinoma, saldumynų nepavadinsi itin sveiku maistu, tačiau vaikai ir ne tik jie juos labai mėgsta, taigi, pasak J.Augienės, tegu saldainiai bent jau būna kokybiški. „Majai“ klientams siūlo saldumynų daugiau kaip iš 150 viso pasaulio fabrikų. Jų asortimente – šimtai rūšių saldumynų ir saldžių dovanėlių iš viso pasaulio – pradedant juodo, balto ir pieniško šokolado plytelėmis, saldainiais, dražė ir baigiant egzotiškais rytietiškais saldumynais. Asortimentas, patenkantis į parduotuves, atrenkamas su ypatingu dėmesiu produkcijos kokybei. Vaikus „Majai“ gali nudžiuginti daugiau kaip 70 rūšių įvairių skonių ir formų guminukais, galybe skirtingo dydžio ledinukų, kramtomosios gumos. Ypač didelis guminukų su natūraliomis sultimis, natūraliais skoniais ir dažais (iš vaisių, daržovių) asortimentas. O svarbiausia turbūt tai, kad visi saldumynai itin aukštos kokybės.

– Džiaugiamės bendradarbiavimu su „Majais“ – jis naudingas abiem pusėms, – sakė J.Augienė. – Juo labiau, kad jie labai rūpinasi savo produkcijos stendais, patys atrenka ir atveža produkciją, stebi rinką. Stendai jau ne kartą buvo papildyti atsižvelgiant į tai, kas buvo populiaru.

Populiariausi, pasak jos, kol kas guminukai ir želiniai saldainiai.

„Molupis“ prekiauja ir „Rūtos“ saldainių fabriko produkcija. Mažmeninės prekybos direktorė sako, kad ir toliau svarstoma apie plėtrą – jau tariamasi su „Naujosios Rūtos“ atstovais.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras