Jaunimui – apie verslą skaitmeninėje erdvėje(4)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-20 09:59

VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione Ina Smalinskienė apdovanojo aktyviausius renginio dalyvius. Birutės Slavinskienės nuotrauka

Šiais laikais verslininkui nebeužtenka turėti parduotuvę, kurioje prekiautų savo produkcija, galima prekiauti ir skaitmeninėje erdvėje. O kaip tai padaryti, buvo galima sužinoti vakar Tauragės kultūros rūmų konferencijų salėje surengtame jaunimo verslumo skatinimo renginyje „Mano rinka – skaitmeninis pasaulis“.

Renginį organizavo VšĮ „Versli Lietuva“, siekdama suteikti žinių ir praktinių įgūdžių, kaip tinkamai panaudoti interneto galimybes sėkmingai verslo pradžiai ir plėtrai. Į renginį gausiai susirinkusiems jauniesiems verslininkams pasakota, kaip pradėti verslą, į ką atsižvelgti, kaip pasirinkti tinkamą verslo formą.

Kodėl svarbu parengti verslo planą ir kaip tai padaryti, pasakojo „Verslios Lietuvos“ projektų vadovė Eglė Stebulienė. Apie „Google“ įrankių galimybes verslo pradžiai ir asmeniniam tobulėjimui informavo UAB „Soundest“ klientų aptarnavimo vadovas Paulius Milašauskas.

Kokios verslo finansavimo galimybės Tauragėje, kiek pradedančiam verslininkui gali padėti darbo birža ir savivaldybė, aiškino „Verslios Lietuvos“ atstovė regione Ina Smalinskienė, o kokie alternatyvūs finansavimo šaltiniai verslui, kaip pasirinkti, iš kur skolintis, ir kaip svarbu saugoti asmeninę kreditinę istoriją, išdėstė UAB „Credital“ verslo plėtros atstovas Šarūnas Šlimas.

Jaunieji verslininkai buvo aktyvūs: ne tik įdėmiai klausėsi pranešėjų, bet ir daug klausinėjo, aiškinosi konkrečias situacijas.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras