Gandų, kad parduoda sklypą Tauragėje, „Maxima“ neneigia(10)

2017-04-02 20:29

Neoficialiais duomenimis, šiame sklype naujasis „Maximos“ prekybos centras išdygti turėtų jau šių metų rudenį. Autorės nuotrauka

Apie naujo prekybos centro statybas Tauragėje pernai prabilusi „Maxima“ šiemet apie plėtros planus informacijos teikia nedaug. Pasklidus gandams, kad „Maxima“ nusprendė parduoti Tauragėje įsigytą žemės sklypą, bendrovė jų nepatvirtino, tačiau ir nepaneigė. 

„Tauragės kurjerio“ šaltinio teigimu, „Maximos“ planai Tauragėje keičiasi – esą bendrovė nusprendė parduoti Gedimino ir Prezidento gatvių kampe, senosios miesto katilinės vietoje, įsigytą žemės sklypą būsimo prekybos centro statytojams, o pastatytą parduotuvę iš naujųjų sklypo savininkų nuomoti. Esą jau net aiški naujojo prekybos centro atidarymo data – 2017-ųjų rugsėjo 1-oji.  

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos  skyriaus vedėja Šarūnė Beitaitė, statybos leidimas „Maximai“ išduotas dar 2007 metais, tačiau pernai bendrovė kreipėsi į savivaldybės administraciją dėl statinio ir aikštelės išdėstymo koregavimo bei naujų statybos leidimų. Bendrovė, pasak Š.Beitaitės, ketina statyti mažesnį pastatą, nei buvo planavusi prieš dešimtį metų, kai dėl statybos leidimo kreipėsi tuomet. UAB „Maxima“ kreipėsi ir į savivaldybės Saugaus eismo komisiją dėl vienpusio eismo nustatymo Prezidento gatvėje. Šis klausimas jau išspręstas – vienpusis eismas šioje gatvėje bus įvestas nuo Gedimino g. iki M.Mažvydo g. Tačiau šiam Saugaus eismo komisijos sprendimui nepritaria Martyno Mažvydo progimnazijos bendruomenė, kuri apie tokią pertvarką nebuvo informuota.  

UAB „Tauragės šilumos tinklai“ neslepia laukiantys naujo objekto. Anot šios bendrovės vadovo Mindaugo Nevardausko, pernai rudenį buvo suderintas būsimo prekybos centro prisijungimas prie šilumos tinklų. 

Bendrovės „Maxima“ komunikacijos vadybininkė Kornelija Sakalaitė nei patvirtino, nei paneigė „Tauragės kurjerio“ gautą informaciją.

– Gandų, deja, pakomentuoti negalime. Kai turėsime informacijos, būtinai su jumis pasidalinsime, – „Tauragės kurjeriui“ sakė K.Sakalaitė. 

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras