Donatas Simaitis: „Pagal mane yra piktnaudžiaujama“(9)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2016-11-03 14:02

Tauragės šilumos tinklų generalinis direktorius Mindaugas Nevardauskas sako, kad Tauragėje rasti juristą nelengva. Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės šilumos tinklų valdyba rinkosi į posėdį, kuriame svarstyta bendrovės struktūra ir veiklos strategija. Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo šios įmonės vadovas Mindaugas Nevardauskas, diskutuota, kur daugiau investuoti – į gamybą ar trasas. 

Grįžta prie audito ataskaitos

Apie valdybos posėdį „Tauragės kurjeris“ pasiteiravo ir Tauragės šilumos tinklų valdybos pirmininko, teisininko K.Paliučio. Anot jo, bendrovės veiklos strategijos ir struktūros klausimais sprendimai nebuvo priimti. Valdybos posėdyje buvo aptarti klausimai, kurie susiję su savivaldybės kontrolierės atlikto audito ataskaita su joje nurodytais pažeidimais.

– Viename punktų yra viešasis pirkimas, vykdytas 2014 metais lapkričio mėnesį, kai įmonei vadovavo Vaclovas Karbauskis. Tai susiję su apyvartinės taršos leidimų (ATL) pardavimu ir konsultacinių paslaugų pirkimu. Mano asmeniniu vertinimu, bendrovei padaryta 64 640 eurų žala dėl negautų pajamų – pinigai, kurie turėjo ateiti į bendrovę už šituos pardavimus, nuėjo kažkam. Jei įmonė, kaip šiuo atveju Tauragės šilumos tinklai, nepanaudoja turimų ATL, ji gali juos parduoti rinkoje tiems subjektams, kuriems jų trūksta. Tai bendrovės pajamų dalis. Apie tai, kaip buvo organizuojamas pirkimas, aš remiuosi savivaldybės kontrolieriaus atlikto audito ataskaitoje pateiktais faktais. ATL buvo parduoti, tačiau abejonių kelia konsultacijos pirkimas. Už šitą paslaugą Tauragės šilumos tinklai atidavė pusę turimų ATL, kurių vertė, kaip minėjau, daugiau nei 64 tūkstančiai eurų. Šitų pajamų bendrovė negavo. Gavo kiti ir tai yra bendrovės nuostoliai, – sakė K.Paliutis.  

D.Simaitis – už katilų atnaujinimą

Apie valdybos posėdyje nagrinėtus klausimus pasiteiravome Tauragės šilumos tinklų valdybos nario Donato Simaičio. Pašnekovas pabrėžė, kad dabartinė šilumos kaina grįžo į 2010 metus. Vietoj komentaro šiuo klausimu valdybos narys sakė dėtų daugtaškį.

Pasak D.Simaičio, posėdyje diskutuota apie išeitines kompensacijas išeinantiems iš darbo šalių sutarimu.

Plačiau apie tai - rytojaus numeryje.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras