Keičiasi „Egersund Net“ savininkai(29)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-05-22 14:14

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragėje verslą vystanti Norvegų kapitalo įmonė Egersund Net pereina į kitas rankas. Gegužės 15 dieną Norvegų kapitalo kompanija AKVA GOUP išplatino pranešimą apie pasirašytą ketinimų protokolą dėl kompanijos Egersund akcijų įsigijimo.

Pasaulinė įmonė AKVA Group ASA (AKVA) savo internetiniame puslapyje skelbia įsigijusi visas Egersund Group AS priklausiusias „Egersund Net“ akcijas. Pranešime spaudai skelbiama, kad pasibaigus sandoriui, AKVA galės efektyviau aptarnauti savo klientus ir priimti optimalius viso jų valdomo žuvininkystės verslo sprendimus. Be to, „Egersund Net“ technologijai ir produktams bus suteikta galimybė toliau plėstis.

UAB „Egersund Net“ Tauragėje vadovaujantis Anders’as Myklebust’as „Tauragės kurjeriui“ tvirtino, jog šis kompanijų žingsnis bus tik į gera.

„Iš esmės kompanijos savininkas nesikeičia. Galima sakyti, AKVA buvo partneriai, tik dabar turės didžiąją dalį akcijų. Mes Tauragėje tęsime savo veiklą. Bet susiduriame su darbuotojų trūkumo problema. Šiandien reikia apie 50 žmonių. Ateityje jų poreikis bus didesnis – apie 100 darbuotojų. Bet iš kur juos gauti? Dauguma emigruoja“, – įvardijo A.Myklebust.

Norvegų kapitalo bendrovė „Egersund Net“ daugiau nei dešimtmetį gamina pramoninius žvejybos tinklus.

Skaityti komentarus (29) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras