Sėkmės paslaptis paprasta: kokybė + asortimentas + dėmesys klientams(26)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-01-19 07:34

Parduotuvės savininkė Birutė Kazakevičienė (viduryje) neatsidžiaugia savo pardavėjomis Laura (iš kairės) ir Lina. Autorės nuotrauka

Prezidento gatvėje įsikūrusią Birutės Kazakevičienės drabužių ir avalynės parduotuvę žino turbūt visi tauragiškiai: per 14 jos gyvavimo metų retam neteko joje apsilankyti. Ne tik išlikti versle, bet ir dirbti sėkmingai, kai nuolat girdime apie atidaromas ir uždaromas parduotuves, apie įkuriamus ir netrukus tyliai užgęstančius verslus – nemenkas iššūkis. Nors sėkme skųstis negali, verslininkė B.Kazakevičienė sutinka – išlikti versle iš tiesų nelengva, ir sako, kad iš naujo tokio verslo nebepradėtų.

Pradžia – sunki

Vasario 1-ąją Birutės Kazakevičienės parduotuvė švęs 14-ąjį gimtadienį. Paprašyta prisiminti pačią pradžią, verslininkė susimąsto.

– Buvo 2003-ieji. Auginau keturis vaikus. Vyras – muzikantas. Pinigų nuolat trūkdavo. Kartą mama nebeiškentusi pasakė: štai tau kambariukas, kurk savo verslą, vis gal lengviau bus sudurti galą su galu. O tada buvo pats „skudurynų“ bumas. Atidariau ir aš, nors visai šalia, kone po langais, didžiulėje aikštėje, kur vėliau buvo pastatytas „Iki“ prekybos centras, buvo didžiulė dėvėtų drabužių prekyvietė, – prisimena ji.

Vis dėlto dėvėtais drabužiais Birutė prekiavo neilgai. Netrukus atsirado galimybė nebrangiai atsivežti geros kokybės daniškų prekių, kurios buvo labai populiarios.

Iš pradžių ji pati važinėdavo po užsienio šalis ieškodama kokybiškų ir nebrangių prekių savo parduotuvei, lankydavosi parodose, užmegzdavo kontaktus su prekybininkais ar gamintojais. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje (Nr. 5)

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras