Savivaldybė ieško naujo maitintojo (13)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-01-30 12:45

Savivaldybės pastato rūsyje ilgus metus veikiančią valgyklą įvykus naujam konkursui pakeis kita viešojo maitinimo įmonė. Autorės nuotrauka   

Tauragės rajono savivaldybės administracija netrukus skelbs valgyklos patalpų nuomos viešą konkursą. Nuo 2003 metų maistą valdininkams ir į savivaldybės administracijos pastatą Respublikos gatvėje užsukusiems miestelėnams gamino Lėnos Spurgienės įmonė.

Verslininkės Lėnos Spurgienės įmonės nuomos sutartis su Tauragės rajono savivaldybės administracija baigėsi. Tauragės rajono savivaldybės taryba praėjusią savaitę nusprendė skelbti viešą nuomos konkursą. 90,81 kv. m patalpas rūsyje ketinama išnuomoti penkerių metų laikotarpiui su teise pratęsti sutartį dar penkeriems metams, nes įsikursiantys verslininkai turės investuoti savo lėšų. Nuomininkas valgyklos patalpų naudojimo paskirties negalės keisti.  

„Tauragės kurjerio“ kalbinta dabartinės valgyklos savininkė L.Spurgienė sakė, kad savivaldybės administracijos valgyklos patalpose daugiau nei dešimt metų teikė maitinimo paslaugas, tačiau dabar paskelbtame konkurse nedalyvaus. Verslininkė atviravo, kad pasibaigus šiems mokslo metams baigsis jos įmonės sutartis ir su Martyno Mažvydo progimnazija bei Jovarų pagrindine mokykla. Pasak verslininkės, jos įmonė tikriausiai nedalyvaus ir šių mokyklų skelbiamuose maitinimo konkursuose.   

– Dėl mokyklų dar svarstome. Turime kitokių planų, tačiau nenoriu jų atskleisti, – sakė L.Spurgienė.

Anot verslininkės, dabar nustatyta pradinė 1 kv. metro nuomos kaina mėnesiui – 1,10 Eur esą tik neženkliai didesnė už tą, kurią ji dabar moka savivaldybei. Verslininkė tikino nežinanti, kas pretenduoja jos įmonę „baltuosiuose rūmuose“ pakeisti, tačiau neslepia, kad norėtų, jog naujasis nuomininkas įsigytų jų pramoninę virtuvės įrangą. Esą būtų naudinga abiem pusėms.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai ne kartą yra viešai laidę replikas, kad iš pastato rūsyje veikiančios valgyklos į darbo kabinetus ir koridorius sklinda stiprūs maisto kvapai.

– Atėjus į savivaldybę galima sužinoti, ką jūs valgysite pietums. Tikiuosi, kad naujas konkurso laimėtojas investuos į tinkamą ventiliaciją, – tarybos posėdyje, kai buvo sprendžiamas klausimas dėl patalpų nuomos, kalbėjo tarybos narys Viktoras Kovšovas.

„Tauragės kurjerį“ pasiekė gandas, kad konkurse ketina dalyvauti „Šaukštelio studija“, tačiau šios kavinės savininkė Justina Marozaitė patikino, kad pirmą kartą girdi apie tokį konkursą ir nė nesvarstė jame dalyvauti.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras