Prasidėjo „Hesburger“ statybos (21)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-09-13 08:47

Pavasarį duris „Hesburger“ atvers ir Tauragėje. Raimondos Alysienės nuotrauka

Dariaus ir Girėno gatvėje, buvusiame apleistame sklype, į kurį dažnai skubėdavo ugniagesiai gelbėtojai gesinti gaisrų, šalia vienos didelės baldų įmonės, pradėti statybos darbai. Kaip ir buvo žadėta, 67A šios gatvės sklype iškils „Hesburger“. Statybos darbų pabaiga numatyta kitų metų balandį.

Žemės sklypo plotas, kuriame tauragiškiai su nekantrumu laukia iškilsiančios greitojo maisto įstaigos, – 2771 kv. metras. Aptverto sklypo teritorijoje jau darbuojasi statybininkai: nugriauti seni pastatai, išlygintas gruntas. Penktadienį statybvietėje plušėjo technika ir darbininkai.

Kaip skelbiama šalia statybvietės pakabintame tente, šioje vietoje statoma kavinė ir automobilių plovykla. Darbus atlieka UAB „Statybos paletė“. Šį mėnesį prasidėję darbai planuojami baigti per gerą pusmetį. Tikėtina, kad 2017 m. balandžio mėnesį „Hesburger“ atvers duris.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ laiške rašė Ieva Salmela, „Hesburger“ plėtros ir rinkodaros vadovė Baltijos šalims, kai tik restoranas bus užbaigtas ir pradės savo veiklą, su džiaugsmu apie tai bus pranešta ir visi tauragiškiai bus pakviesti mėgautis kokybiškais „Hesburger“ mėsainiais bei kitais populiariais patiekalais. Restorane, kaip informuoja atstovė, bus siūloma „drive-in“ paslauga važiuotiems klientams.

Naujasis restoranas Tauragėje bus įrengtas pagal gamtai draugišką ir išteklius tausojančią koncepciją: kasų meniu, produktų meniu, reklaminiai plakatai bei visa kita informacija klientams restorano viduje ir „drive-in“ dalyje bus pateikiama skaitmeniniuose ekranuose, popierius šiam tikslui nebus naudojamas.

„Hesburger“ – Suomijoje įsikūrusi šeimos bendrovė, kurios istorija prasidėjo prieš 50 metų. Tai didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas. Suomijoje šių restoranų veikia 278, Baltijos šalyse – 122.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 45 „Hesburger“ restoranai dešimtyje miestų. 

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras