„Bitės“ „bomba“ Lietuvos vartotojams – neriboti pokalbiai ir SMS(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-11-05 14:29

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pristato neribotų skambučių ir SMS paslaugų mokėjimo planą „Laisvė“. Ši naujovė, anot bendrovės, pakeis mobiliojo ryšio rinką ir vartotojų elgseną. „Laisvė“ vartotojai vos už 22 litus per mėnesį galės skambinti ir rašyti SMS neribotai ir be papildomų sąlygų.

„Esame įsitikinę, kad ši naujovė keis iki šiol nusistovėjusią telekomunikacijų rinką. Svarbiausia, kad galimybė bendrauti neribotai keis ir mūsų klientų įpročius. Iki šiol ribotas minučių, žinučių skaičius versdavo žmones galvoti, kiek jie kalba telefonu ir skubėti pabaigti pokalbį. Mūsų visai rinkai siūlomas naujas „Bitės“ mokėjimo planas „Laisvė“ keis ne tik telekomunikacijų verslą, bet ir visuomenę. Nuo šiol  bendrauti galime negalvodami apie ribas“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Fredas Hrenchukas.

Jis pastebi, kad neriboti mokėjimo planai yra pasaulinė tendencija. „Daug šalių visame pasaulyje jau turi tokius mokėjimo planus. Kai tokią paslaugą pristatėme kaimyninėje Latvijoje, vartotojų elgesys pasikeitė“, – tvirtina F. Hrenchukas.
Po neriboto plano pristatymo Latvijoje operatorius keičiančių vartotojų skaičius išaugo keturis kartus. Per pirmuosius metus tokį mokėjimo planą pasirinko pusė „Bitė Latvija“ klientų. „Kai pristatėme šį planą, minutės kaina tapo nereikšminga. Vartotojai operatorių pradėjo rinktis dėl kitų savybių – rūpesčio klientais, papildomų paslaugų kiekio ir geros patirties. Į tai „Bitė“ ir telkia savo dėmesį“, – teigia „Bitės“ vadovas.

F. Hrenchukas pažymi, kad naujasis mokėjimo planas yra paprastas ir tęsia bendrovės rūpesčio klientais strategiją. Mokėjimo planas „Laisvė“ kainuoja 22 litus per mėnesį ir neturi ilgalaikių įsipareigojimų. Už šią sumą bendrovės klientai galės kalbėti ir rašyti SMS nevaržomai į visus Lietuvos tinklus.

„Nuo šiol pasirinkimas, kiek minučių jie nori kalbėti ir kiek SMS rašyti, priklauso nebe nuo operatoriaus, o nuo pačių klientų“, – teigia F. Hrenchukas.

„Bitės“ vadovo teigimu, toks pokytis turės įtakos ne tik vartotojams, bet ir rinkai. „Šis mokėjimo planas yra telekomunikacijų ateitis. Nenustebsime, jei šią idėją ir pasiūlymą nukopijuos mūsų konkurentai, kaip kopijavo telefonų draudimą ar atsisakė ilgalaikių sutarčių, nors tai padarė ne visi. Tačiau tai mūsų nebaugina – tai įrodo, kad dėl savo klientų stengiamės labiau ir skatiname teigiamus pokyčius“, – sako „Bitė Lietuva“ vadovas F. Hrenchukas.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras