„Tauragės maistui“ – parodos diplomas(1)

2010-05-05 20:07

Šiemet Vilniuje vykusioje parodoje „AgroBalt“ UAB „Tauragės maistas“ pristatė 30 gaminių. Vienas jų – šalto rūkymo kiaulienos nugarinė apdovanota parodos diplomu.

Pasak „Tauragės maisto“ komercijos direktoriaus Žilvino Lenktaičio, parodoje bendrovės gaminiai buvo itin populiarūs. Didelį dėmesį Tauragės mėsos perdirbėjų produkcijai rodė ne tik parodos lankytojai, bet ir Lietuvos didžiųjų prekybos tinklų atstovai. Prekybininkai išreiškė norą prekiauti „Tauragės maisto“ gaminiais, bet konkrečių sutarčių kol kas nepasirašyta.

Ž.Lenktaitis pasidžiaugė, kad pavyko rasti rinkų Rusijos Kaliningrado srityje. Į šią sritį savo gaminius „Tauragės maistas“ pradėjo vežti prieš metus. Šiuo metu per mėnesį į Rusiją bendrovė išveža apie 6 tonas gaminių.

– Į Rusiją vežame šalto rūkymo dešras ir kiaulių ausis. Paprastesnių gaminių rusai pasigamina patys, todėl iš užsienio pageidauja įsivežti ką nors išskirtinio. Su Kaliningrado srities prekybos tinklais problemų neturime, pirkėjai mūsų gaminius vertina. Problemų iškyla Rusijos muitinėse, kartais jose mūsų automobiliai išstovi po keletą parų. Nepaisant kliūčių muitinėje, planuojame didinti eksporto apimtis ir metų pabaigoje vežti po 10 tonų per mėnesį. Pirmasis šių metų ketvirtis įmonei buvo sunkus, dabar pardavimas pradėjo augti. Praėjusių metų pelnas minimalus, tačiau geriau simbolinis pelnas, nei nuostoliai, – samprotavo įmonės komercijos direktorius.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras