Žalgiriuose bus du „Maximos“ prekybos centrai(5)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2008-03-18 06:35

Tauragės Žalgirių mikrorajono gyventojai teiraujasi, kada vietoje buvusios katilinės iškils UAB „Maxima LT“ dar vienas prekybos centras, ar pagrįsti gandai, kad bendrovė Prezidento g. 72 įsigytą sklypą ketina dar didinti pirkdama šalia esančius gyventojų garažus ir gyvenamąjį namą, ar liks dirbti dabartinis „Maximos“ prekybos centras Gedimino gatvėje.

Į visus klausimus atsakė „Maximos LT“ atstovė ryšiams su visuomene Viktorija Jakubauskytė. Ji sakė, kad Prezidento gatvėje išdygs dviejų X prekybos centras. Prekybos plotas – maždaug 2,5 tūkstančio kvadratinių metrų, 800 kvadratinių metrų ploto ketinama nuomoti įvairioms parduotuvėms ir telekomunikacijų bendrovėms. Pastatas bus vieno aukšto. Baigiami rengti ir tvirtinti visi reikalingi projektai. Planuojama, kad prekės į prekybos centrą bus vežamos Prezidento gatve, tačiau šiuo klausimu ne viskas iki galo aišku, gali būti pakeitimų.

Prekybos centrą ketinama pradėti statyti balandžio ar gegužės mėnesiais, o atidaryti - šių metų gruodį. Atlikus pirkėjų srautų tyrimus, prieita išvadas, kad po naujojo prekybos centro atidarymo Prezidento g. 72 liks dirbti ir prekybos centras Gedimino gatvėje.

- Šalia sklypo Prezidento gatvėje nieko neplanuojama įsigyti – nei garažų, nei gyvenamojo namo, nes šio sklypo dydis yra pakankamas statyti prekybos centrui ir įrengti automobilių stovėjimo aikštelei, - „Tauragės kurjeriui“ sakė V.Jakubauskytė.

Pakalbinti garažų ir gyvenamojo namo savininkai taip pat teigė, jog „Maxima“ neprašė, kad jie savo statinius parduotų.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras