Sąvartynas greit bus pilnas (0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2014-07-07 06:22
Renaldo Malycho nuotrauka

Sąvartyną Leikiškės kaime eksploatuoti buvo numatyta iki 2017 metų. Renaldo Malycho nuotrauka

Internetiniame Viešųjų pirkimų puslapyje neseniai paskelbta, kad UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC) ieško rangovų, galinčių įrengti sąvartyno III ir IV atliekų kaupimo sekcijas. TRATC direktorius, paklaustas, per kiek laiko dabartiniame sąvartyne neliks vietos, atsakė nekonkrečiai.

Kaip skelbiama „vpt.lt“, TRATC ieško galinčių atlikti Tauragės regioninio sąvartyno III ir IV atliekų kaupimo sekcijų statybos darbus Kaupių kaime, Žygaičių seniūnijoje.

TRATC duomenimis, Leikiškių kaime sąvartynas buvo įrengtas 2008 m., šiukšlės pradėtos vežti 2009 m. „Tauragės kurjeriui“ L.Leikus sakė, kad dabar yra visiškai užpildyta pirmoji ir pusė antrosios sąvartyno sekcijų.

– Šiuo metu mažiname žaliųjų atliekų patekimą į sąvartyną, kad neužimtų daug ploto. Turime atliekų rūšiavimo liniją, – į klausimą, per kiek laiko turėtų užsipildyti II sąvartyno sekcija, atsakinėjo TRATC direktorius bei nukreipė kalbą apie ketinamą įrengti bioskaidžių atliekų aikštelę.

Tolimesnius klausimus direktorius pasiūlė atsiųsti raštu, į juos atsakinėjo Gamybos skyriaus vadovė Vilmantė Krištopaitienė.

„Vyksta pirkimo procedūros. Vokų atplėšimas numatytas liepos 17 d., todėl darbų pradžios prognozuoti dar negalime. Iki 2014 m. pradžios sąvartyne pašalinta apie 150 000 t atliekų.

I–II sekcijas planuota eksploatuoti 7–8 metus. Panašu, kad eksploatacija taip ir vyksta“, – laiške išdėstė TRATC atstovė.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras