Ruošiamas sklypas „Lidl“ prekybos centrui(33)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2014-03-20 18:39

Prasidėjo griovimo darbai . Karolinos Stažytės nuotrauka

Šiandiena, kiek po 16 valandos, priešais Tauragės autobusų stotį imtas griauti ant Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvių sankryžos kampo stovėjęs apleistas namas. Tokiu būdu pradėta ruošti pamatus vokiečių prekybos centro „Lidl“ statybai.

Bendrovės „Autoežeruona“  ekskavatorius lenta po lentos ardė kažkada gyvenamuoju namu buvusį aukštą žalią pastatą. Pakalbintas šalia buvęs ir griovimą stebėjęs įmonės savininkas Antanas Venckus teigė, jog griovimo darbus žadama baigti per savaitę ar pusantros.

– Turime visiškai paruošti pagrindus statyboms. Ne tik nugriauti namą ir išvežti statybinį laužą, bet ir išrauti kelmus. Viską sutvarkyti taip, jog atrodytų, kad jokio pastato čia niekuomet ir nebuvo, – paaiškino verslininkas.

Šalia stovinčiame nedideliame name vis dar gyvena žmonės, kurie, nekreipdami į praktiškai jų kieme „besidarbuojantį“ ekskavatorių, ramiai sau genėjo medžių šakas.

– Taip, šis namukas vis dar turi šeimininkus. Griausime jį tik kokį lapkritį. Tad jis kurį laiką dar stovės, – paaiškino A.Venckus.

Iš pradžių nusipirkę po šiais griaunamais namais esančius sklypus, „Lidl“ atstovai statybos darbus žadėjo pradėti dar praėjusiais metais. Baigus griauti ir paruošus pamatus, toje vietoje turėtų išdygti maisto ir kasdienio vartojimo prekių parduotuvė su maždaug 1,2 tūkst. kv.m prekybos sale.

Nuotraukas galite pažiūrėti čia.

Skaityti komentarus (33) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras