Meras duoto pažado įrengti aikštelę neišsižada(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-05-14 08:27
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Duobėtą Gedimino 24-ojo namo kiemą rajono meras žada sutvarkyti artimiausiu metu, seniūnas – iki spalio mėnesio. Autorės nuotrauka

Tauragės rajono meras daugiabučių gyventojus masina pažadais sutvarkyti namo aplinką, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Žinoma, pažadais valdininkas dalijasi ne be reikalo: mainais jis ragina tauragiškius sutikti renovuoti jų gyvenamąjį namą. Vargingus renovacijos laikus vis dar gyvenančius Gedimino gatvės 24-ojo namo gyventojus neseniai ištiko šokas: „Meras atsižada savo pažadų“, – raportavo gyventojai.

– Vėl kreipiamės į „Tauragės kurjerį“ – jūs jau ne kartą rašėte apie mūsų daugiabučio renovacijos problemas. Todėl tikriausiai žinote, kad meras buvo žadėjęs įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Dabar jis šio pažado kratosi. Buvau pas miesto seniūną nuėjusi – irgi tas pats: sako nebėra lėšų, baigėsi. Prieš dvi savaites net raštu kreipiausi – jokių perspektyvų. Gal galite politikams priminti jų pažadus. Juk baisu, kas darosi: mūsų daugiabučio kiemas – vienos duobės. Bent skaldos kokios į jas pripiltų, jeigu jau lėšų normaliam remontui nebeliko. Vos palyja iš laiptinės tiesiai į balas žengiam, – guodėsi pirmajame aukšte įsikūrusi moteris.

Po atostogų grįžęs rajono meras Pranas Petrošius dievagojosi, kad gyventoja esanti neteisi: pažadus jis įpratęs visada ištesėti.

– Ir su savivaldybės administracija, ir su rajono savivaldybės taryba šis klausimas suderintas. Bijau suklysti, bet, regis, ir lėšos jau skirtos. Net, kol atostogavau, konkursas darbams atlikti turėjo būti įvykęs. Tuoj susisieksiu su miesto seniūnu, – nepadėdamas telefono ragelio kalbėjo rajono meras. Pakalbėjo ir su seniūnu, ir su administracijos direktoriumi – abu valdininkai garantavo, kad kiemas prie renovuoto Gedimino g. 24 namo bus sutvarkytas. – Seniūnas ką tik sakė, kad procesas vyksta. Konkursas jau įvyko – jį laimėjo UAB „Dunokai“. Tad darbai turi prasidėti pačiu artimiausiu metu.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras