Rugsėjo 19-osios, antradienio, „Tauragės kurjeryje“: baseino „statybos“ keliasi į teismą(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-18 14:39

Pastatyti Tauragėje baseiną Tauragės valdžia užsimojo per trejus artimiausius metus. Tokius planus žurnalistams atskleidė meras Sigitas Mičiulis. Šis visuomenės laukiamas, nors ir prieštaringai vertinamas laisvalaikio objektas statyti planuotas pradėti dar šią vasarą. Tačiau planai taip ir liko planais. Baseino statybos nukeliamos neaišku kuriam laikui. Kodėl – skaitykite antradienio „Tauragės kurjeryje“. 

Tauragės šilumos tinklų direktorius nuspendė apsidrausti. Ne ne, ne savo gyvybę ir sveikatą. Ką, sužinosite atsivertę antradienio laikraštį. Kodėl tokių planų atsisako kitų savivaldybės įmonių direktoriai? „Tauragės kurjeryje“ – jų nuomonės.

Praėjusią savaitę Žalgirių mikrorajono daugiabučiuose iš čiaupų staiga ėmė tekėti bjauriai rudas vanduo. „Ryte prieš darbą palindau po dušu ir tik tada pastebėjau ant manęs bėgantį purviną vandenį“, – rašo viena miesto mikrorajono gyventoja. Kodėl taip atsitiko ir kur kreiptis, jei iš čiaupo visą dieną teka nešvarus vanduo? Atsakymas – rytojaus numeryje.

Tragedija vienoje Tauragės įmonėje – krisdamas iš automobilio priekabos, sunkiai susižalojo ir po kelių dienų mirė vos 21-erių metų įmonės darbininkas. Jaunuolį dar buvo bandyta gelbėti ne tik Tauragėje, bet ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, tačiau medikų pastangos buvo bergždžios. Išsamiau apie nelaimę – jau netrukus.

Kodėl kūno kultūros mokytojui Alvydui Skurdeliui „neina pristabdyti arklių“? Mokinių ypač mylimas mokytojas rugsėjo 1-ąją atšventė 50-metį. Gimti pirmąją mokslo metų dieną Alvydui buvo turbūt likimo lemta. Su Alvydu Skurdeliu – apie šiandienos mokinius, nelengvą mokytojo kasdienybę, virtuvę ir maratonus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – apie tauragiškio Roko Baciuškos sėkmę Europos ralio kroso čempionate, kodėl savivaldybei nesiseka rasti savivaldybės gydytojo, kokio naujo darbuotojo prireikė privatizuojamam Tauragės butų ūkiui ir kiek algos jam siūloma bei kodėl vis nerimsta aistros dėl nuo žemės nuomos mokesčio atleistos „Švyčio“ bendrovės, – jau antradienio numeryje.

Darbingos savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras