Rugpjūčio 8-osios, antradienio, „Tauragės kurjerio“ anonsas: kodėl valdžia nepanoro (0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-08-07 18:25

Ketvirtadienio pavakarę į mitingą Pilies aikštėje susirinkę būrys turgelio prekeivių ir keletas juos palaikančių tauragiškių rytoj merui Sigitui Mičiuliui įteiks rezoliuciją, kurioje – pluoštas reikalavimų. Pasikalbėti su mitinguotojais į Pilies aikštę neatėjęs meras Sigitas Mičiulis paaiškino, kodėl taip pasielgė ir atsakė į „Tauragės kurjerio“ klausimus. Šįkart nuo atsakymų neišsisukinėjo ir savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Norite juos sužinoti? Atsiverskite antradienio „Tauragės kurjerį“.

Politikas, kuriuo nepasitiki kolegos. Kas jis? Iš posto krapštomas ir neiškrapštomas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas. Jis sutiko duoti interviu „Tauragės kurjeriui“ ir atskleidė, kad iš partijos gavo įspėjimą. „Stengiuosi savęs nenuodyti“, – taip savo padėtį apibūdino V.Navickas.

„Maxima“ atskleidė, kad naująjį prekybos centrą Tauragėje atidarys dar šiemet. Tiesa, kad duris jis atvers jau rugsėjį, nepatvirtino. Prekybos giganto atstovai paviešino ir daugiau detalių apie naująją parduotuvę. Taigi kokia ji bus?

Verslo naujienos. Penktadienį duris atvėrė dar viena viešojo maitinimo įstaiga. Ilgus metus mokykloje dirbęs pedagogas Antanas Jurkauskis apie pakitusį savo gyvenimo būdą sako: „Kiekviena varlė randa savo prūdą“. Juokaudamas dabar jau verslininkas užsimena, kad tiki savo verslo sėkme. Taigi ko paragauti galėsite valgyklėlėje „Ve, Daliux“, kiek kainuos patiekalai ir kodėl toks keistas įstaigos pavadinimas, skaitykite jau netrukus.

Savo verslo sėkme neabejoja ir naujutėlaičio grožio salono „Studio B“ kolektyvas. Tauragėje gerai žinomų Arbatos ir kavos namų savininkė Birutė Jurkšaitienė įsitikinusi – kava, arbata, šokoladas ir grožio procedūros – neatsiejami. Pasveikinti naujojo grožio salono darbuotojų atvyko ir valdžios atstovai. Taigi kokias procedūras siūlo „Studio B“ ir kaip grožio salono komandai pavyks konkuruoti panašių paslaugų perpildytoje Tauragės rinkoje?

Šios ir dar daugybė pastarųjų dienų naujienų – kodėl ne visi patenkinti platinama gatve prie Jovarų pagrindinės mokyklos, kokios bausmės sulaukė vogtą automobilį iš Vokietijos į Lietuvą gabenęs tauragiškis, ko nesutaria draudimo bendrovė „Gjensidige“ ir savivaldybės įmonė „Tauragės vandenys“ ir kaip, anot šimtametės Elenos Žumbakienės, sulaukti šimto metų, – skaitomiausiame krašto laikraštyje „Tauragės kurjeris“.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras