Pirmajame rugpjūčio numeryje – gydytojo pasiūlymas: nepatinka čia, vežkite kitur(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-31 16:13

Keturmečio berniuko mama Justina S. (redakcijai pavardė žinoma) į Tauragės ligoninę atvyko sūnui jau gerokai įsisirgus. Ir, anot jos, labai nusivylė. Tuokart ligoninėje budėjęs Vaikų ligų skyriaus gydytojas Arūnas Danila, moters manymu, tinkamai nereagavo į vaiko būklę ir nepaguldė jo į ligoninę. Vaikas į ligoninę buvo paguldytas tik ryte, kai jo būklė dar pablogėjo. Kai tik ši istorija pasiekė ligoninės administraciją, buvo sureaguota nedelsiant. Redakcijai pranešta, kad ligoninės vadovybė inicijuos auditą gydytojo A.Danilos bendravimui su pacientu ir gydymo taktikai įvertinti. Skundų dėl šio mediko ligoninės vadovai sulaukia nebe pirmą kartą.   

Kandidatai į Tauragės miesto Senamiesčio ir Aerodromo seniūnaitijas patvirtinti, tačiau balsuoti už juos beveik niekas nepanoro – į Senamiesčio seniūnaičio rinkimus atėjo 19 žmonių, į Aerodromo – vos 10, kai šiose seniūnaitijose gyvena maždaug po 3 tūkst. žmonių. Po mėnesio seniūnaičiai bus renkami pakartotinai.

Tauragiškė Lina Augustinienė į „Tauragės kurjerio“ redakciją užsuko dėl visuotinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir išvežimą, tiksliau, dėl to, kad jai atsiųsta sąskaita už nesuteiktas paslaugas. Moteris pusę metų bute negyveno ir elektros nenaudojo, tačiau savivaldybės komisija nuo mokesčių už atliekų surinkimą jos neatleido. Kodėl – skaitykite šiame numeryje.

Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis susitikime su rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu ir kitais savivaldybės atstovais dar kartą kalbėjo apie futbolo akademijos įkūrimo būtinybę, pristatė, kur ir kam savivaldybės bei kitas lėšas išleido VšĮ „Tauragės futbolas“. Kaip idėją kurti futbolo akademiją vertina politikai?

Renovacijos grimasos: gražėjant daugiabučiams klausimų gyventojams nemažėja. Šįkart V.Kudirkos g. 5 gyvenantis Nikodemas Valantiejus liejo nerimą dėl senų radiatorių ir kopėčių iš lauko pusės.

24-erių metų tauragiškis, nuteistas už narkotinių medžiagų laikymą ir platinimą, atvykęs į areštinę atlikti bausmės, atsinešė indą su medumi, kuriame buvo... sutrintų narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Savaitgalį Policijos komisariatas užregistravo penkis pranešimus apie nusikaltimus – du dėl vagysčių, trys dėl sumušimų ir sužalojimų. Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Prieš dvi savaites į „Tauragės kurjerio“ redakciją sąžiningas tauragiškis atnešė rastą keturženklę pinigų sumą. Redakcijos kolektyvas atneštus pinigus perdavė Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Tačiau lig šiol dėl prarastų pinigų į policiją niekas nesikreipė. 

Rubrikoje „Piliakalnių metai“ – straipsnis apie Greižėnų piliakalnį (Lauksargių seniūnija), prie kurio, jei tikėtume padavimu, kryžiuočiai plaukė laivu. Ar tame yra tiesos?

Darsyk pasidžiaukime savaitgalio renginiais: penktadienį prie bibliotekos net ir pliaupiant lietui dainuojamosios poezijos gerbėjai klausėsi muzikos ir eilių, o šeštadienį Lietuvos kultūros mažąja sostine tituluojamas Vilkyškių miestelis tapo savotišku Mažosios Lietuvos ambasadoriumi: Turizmo ir informacijos centre pristatyta siaurojo geležinkelio ekspozicija, atskleista iki šiol mažai žinomų tarpukariu steigtų merginų socializacijos stovyklų istorija.

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras