Pirmajame gegužės „Tauragės kurjerio“ numeryje – kur dirbti geriau: versle ar savivaldybėje?(17)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-05-01 16:14

Iš „Šaukštelio studijos“ – į valdininkės kėdę. Ką gali patarti pradedantiesiems verslininkams, jei tavo paties įmonės vidutinis atlyginimas nesiekia nė minimumo? Matyt, gali, nes Tauragės savivaldybės vadovams tai nelabai rūpi. „Baltuosiuose rūmuose“ įsteigtoje naujoje pareigybėje nuo praėjusios savaitės dirba „Šaukštelio studijos“ savininkė ir vadovė Justina Marozaitė. Moteris plušės dviejuose darbuose – ir savivaldybėje, ir savo kavinėje. 

Šiukšlės politikus varo į kampą. Ketvirtadienį savivaldybės taryba taip ir nepatvirtino naujosios atliekų surinkimo mokesčio skaičiavimo tvarkos. Politikų ginčai į teismą verčia kreiptis Vyriausybės atstovę Tauragės apskrityje Ireną Ričkuvienę. Koks bus naujas mokestis? Esmė paprasta – sukaupsi ar nesukaupsi, vis tiek mokėsi.

Buvęs Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Leonas Leikus triumfuoja. Jam nereikės mokėti 30 tūkstančių eurų, kurių iš jo reikalavo buvusi darbovietė. Kodėl ir kuo buvo kaltintas TRATC‘o direktorius – antradienio numeryje.

Beveik 40 tūkstančių eurų kainavusi mokinių elektroninių pažymėjimų sistema Tauragės mokyklose taip ir nepradėjo veikti, nors mokslo metai jau baigiasi. Penktadienį aiškintis, kodėl taip atsitiko, savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio kabinete rinkosi mokyklų vadovai. Tačiau žurnalistai iš susitikimo buvo išvaryti. Esą svarstoma informacija konfidenciali.

Tauragės savivaldybė įnirtingai ieško budinčiųjų globėjų, į kurių namus, kilus krizinei situacijai, būtų atgabenti iš šeimų paimti vaikai. Kol kas tokių žmonių neatsirado. Norite sužinoti, kiek už tokį darbą būtų mokama atlyginimo? Skaitykite „Tauragės kurjerį“.

Šios ir dar daugybė pastarųjų dienų naujienų – kuo išskirtinė „Lidl‘o“ kaimynystėje ką tik duris atvėrusi mėsos produktų krautuvėlė, kokios bausmės paskirtos narkotikų platintojams, ką žurnalistė pamatė Mažonų seniūnijos Griaužų kaime ir kaip Tauragės batalione tarnauti sekėsi namo šeštadienį išlydėtiems šauktiniams, – antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Įdomaus skaitymo ir kuo šiltesnio pavasario jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras