Penktadienio, vasario 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: Maltos ordino globojamiems vaikams valdžia atkišo špygą(18)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-08 16:33

Be rajono biudžeto paramos šiemet gali likti Maltos ordino vaikų dienos centras. Viešai deklaruojanti, kad visokeriopai remia Tauragės rajone veikiančius vaikų dienos centrus, šįkart vietos valdžia, skirstydama lėšas, jam atkišo špygą. Šio centro savanoris, iš prezidentės rankų garbingą apdovanojimą už pasiaukojančią veiklą pernai atsiėmęs praeityje plačiai žinomas politikas Saulius Oželis politikams negaili kritikos. Ar prasmingiau biudžeto pinigus išdalinti visokioms „trali vali“ šventėms, ar skirti tiems, kuriems jų reikia labiausiai?  

Vargu, ar 1918 metų vasario 16-osios aktas būtų virtęs kūnu – nepriklausoma valstybe, jei ne Lietuvos savanoriai, 1918–1920 metais kovęsi už šalies laisvę. Būtent savanoriai tapo Lietuvos kariuomenės pamatu, jų pasiaukojimas ir kova padėjo pagrindus mūsų valstybei. Valstybės gimtadienio išvakarėse – pokalbis su savanorio Jono Dumčiaus garbaus amžiaus dukra Ona Jokubaitiene. Kodėl, rodydama tėvelio pelnytus ir ilgus metus saugomus apdovanojimus, moteris braukė ašarą?

Istorijos mokytoja Ilona Sausienė jau 28-erius metus kasdien stovi prieš mokinių pilną klasę ir stengiasi kuo gyviau, kuo vaizdingiau perteikti istorijos paslaptis. Kas ją motyvuoja kasdien eiti į klasę ir kada jaučia didžiausią pasitenkinimą savo darbu? Skaitykite šiame laikraščio numeryje.

Paskutiniame savivaldybės tarybos posėdyje administracijos direktorius Modestas Petraitis viešai pareiškė, kad savivaldybėje profesinės sąjungos nėra. Tokį valdininko pasisakymą profsąjungos, kuriai priklauso savivaldybės administracijos darbuotojai, pirmininkas palygino su darželinuko neigimo sindromu. Kodėl savivaldybės administracijos vadovybė neigia profsąjungos buvimą?

Antradienį į jaunimo namuose Tauragės rajono mero Sigito Mičiulio surengtus „Verslo pusryčius“ rinkosi vietos verslininkai, įvairių rajono įstaigų ir organizacijų atstovai. Apie ką jiems pasakojo „Europos Komisijos akys, ausys ir balsas Lietuvoje“ – Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ekonomikos valdysenos pareigūnas Marius Vaščega?

Trečiadienį savivaldybė paskelbė Zumpės tvenkinio aplinkos sutvarkymo darbų konkursą. Finansavimo sutartis naujai poilsio zonai Tauragėje įrengti buvo pasirašyta dar pernai, valdžios planai didžiuliai ir brangūs. Šįkart bus vykdomas tik pirmasis projekto etapas. Kokie darbai į jį įtraukti, kada jie prasidės – sužinosite netrukus.

Kai kuriuos Tauragės daugiabučius ir jų gyventojus pasiekė administratoriaus – Tauragės butų ūkio balsavimo biuleteniai. Atsakę į klausimus – sutinka ar nesutinka mokėti už papildomas paslaugas, butų savininkai turi juos įmesti į balsadėžes laiptinėse. Kas piktina tokius biuletenius gavusius žmones, skaitykite šiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Tauragiškis Aleksandras Kasputis „Tauragės kurjerio“ klausė, ar reikalingas greitį iki 20 km/val. ribojantis ženklas T.Ivanausko gatvėje ties Signalo gatve, o 72-ejų metų tauragiškė Zita Vaišvilienė skundėsi, kad Tauragės ligoninėje paslaugos jai nebuvo suteiktos tinkamai. Atsakymus skaitytojai ras šiame laikraščio numeryje.

Atsivertę šį laikraščio numerį sužinosite, kodėl bliūkšta užmojai rajono mokyklose įdiegti elektroninius mokinio pažymėjimus ir automatinį mokinių lankomumo žymėjimą bei ką ilgapirščiai nugvelbė Viešvilės valstybiniame rezervate, o ką Pagėgių savivaldybėje įsikūrusioje „Klaipėdos mėsinėje“.

Manote, kad blynais nieko nenustebinsi? Pabandykite Užgavėnėms išsikepti nesudėtingą lietinių tortą, kurio receptą rasite šiame laikraščio numeryje, ir įsitikinsite, kad klydote.

Malonaus skaitymo!

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras