Penktadienio, vasario 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: vaiką iš močiutės glėbio išplėšė su policija(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-02-07 14:21

64-erių metų Skaudvilės seniūnijos gyventoja papasakojo neįtikėtiną istoriją – į jos, jau ne vienerius metus prižiūrinčios savo šešerių metų anūkę, namus vaiko teisių gynėjos atvyko kartu su policija. Iš namų mergaitė išnešta susukta į antklodę, verkianti, močiutei užlaužus rankas, išplėšta iš jos glėbio. Kas atsitiko šioje šeimoje, kad vaiką iš alkoholiu nepiktnaudžiaujančios moters namų reikėjo paimti taip brutaliai? Visi atsakymai – jau penktadienio numeryje.

Finišo tiesioji: viešam teismui pateikiamos kandidatų biografijos. Vasario 1-ąją Vyriausioji rinkimų komisija visuomenei pateikė visus privalomus paskelbti duomenis apie kandidatus į merus ir savivaldybių tarybas. Kokius mokslus yra baigę Tauragės kandidatai, kur dirba, kokiose visuomeninėse veiklose dalyvauja, ką mėgsta ir kiek turto turi sukaupę – netrukus sužinosite.

Paaiškėjo, kas vadovaus „Versmės“ gimnazijai ir „Ąžuoliuko“ vaikų darželiui. Trečiadienį surengti dviejų ugdymo įstaigų vadovų konkursai įvyko – švietimo bendruomenė tuo džiaugiasi ir pristato laimėtojas. Jos – visuomenei gerai žinomos pedagogės. Tiesa, laimėtojų kompetenciją dar tikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba ir tvirtins vietos politikai. Kas šios laimėtojos ir kokią šių ugdymo įstaigų viziją jos mato, sužinosite jau netrukus.

Iš Tauragės kilusi atlikėja Liveta Kazlauskienė buvo atvira – nedaug kas žino, kad būtent Tauragėje ji susipažino su savo vyru Petru Kazlausku, kad jau vaikystėje namo kieme rengdavo įspūdingus koncertus ir Tauragės karinio miestelio kultūros namuose yra girdėjusi dainuojant garsiąją Alą Pugačiovą. Įsimylėjėlių dienos išvakarėse koncertą gimtinėje surengsianti dainininkė papasakojo ir apie savo mokyklą, ją mylėjusius mokytojus ir draugus. Skaitykite.

Tauragės miesto ir rajono keliams remontuoti per artimiausius trejus metus savivaldybė tikisi išleisti 3 milijonus eurų. Ar 1 mln. eurų metams duobėtoms gatvėms prižiūrėti daug, ar mažai? Ką už šiuos pinigus turės nuveikti konkursą laimėjusios bendrovės ir kiek gatvių bei kelių yra Tauragės rajone, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokių pokyčių sulaukė Tauragės aplinkosaugininkai, kuo ypatingas iš emigracijos grįžusių bičiulių Gražvydo ir Dariaus verslas, ar Tauragėje gripas jau priartėjo prie epidemijos lygio ir ar šiandien veikia visos mokyklos bei sporto arenos Tauragėje statybų vizija – jau keliauja iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir skaitytojos Odetos pasiūlytą idėją – ji sako, kad iš plikytos tešlos pagaminti naminiai koldūnai bus nepakartojamo skonio. Jų receptas – rytojaus laikraštyje.

Gražaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras