Penktadienio, vasario 1-osios, „Tauragės kurjeryje“: kam šilumininkų vadovas sakė netiesą – žiniasklaidai ar teismui? (6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-31 14:38

Savivaldybės kontroliuojamos Tauragės šilumos tinklų bendrovės nepasigailėjo ir Lietuvos apeliacinis teismas – už, teismo teigimu, neteisėtas viešųjų pirkimų procedūras įmonei paliko galioti beveik 42 tūkstančių eurų baudą. Kada Tauragės šilumos tinklų generalinis direktorius Audrius Arcišauskas sakė tiesą – teismui, teigdamas, kad baudos suma padidins šilumos kainą, ar visai kitaip – kad šios lėšos į šildymo kainą nebus įskaičiuotos, kalbėdamas žiniasklaidai. Skaitykite penktadienio vedamajame.

Gatvėms valyti mestos visos pajėgos. Pastarosios dienos ne tik Tauragės mieste, bet ir visoje Lietuvoje sukėlė beveik ekstremalią situaciją – žmonės piktinasi, kad gatvės ir šaligatviai valomi prastai. O štai valdžia nurodo be skrupulų kreiptis į „Dunokų“ bendrovę – už tvarką miesto gatvėse atsakingi jie, be to, ir patiems griebtis kastuvų. Kaip atsakingoms institucijoms sekasi valyti miesto gatves ir kodėl ne visada tą padaryti pavyksta laiku, sužinosite jau netrukus.

Privatizuotas Tauragės butų ūkis imasi taupymo veiksmų – atleidžia dalį kiemsargių. „Tauragės kurjerio“ žurnalistams išdrįsusi tai atskleisti viena kiemsargių stebisi, kad tokią gilią žiemą daugiabučius prižiūrinti bendrovė imasi tokių protu sunkiai suvokiamų veiksmų. Likusiems kiemsargiams valymo plotai didinami, o atlyginimas minimalus. Apie tai, kas valys daugiabučių kiemus, – jau netrukus.

Iš rinkimų sąrašo pašalinti trys kandidatai į Tauragės rajono savivaldybės tarybą. Vyriausioji rinkimų komisija praneša iš kandidatų sąrašų artėjančiuose savivaldos rinkimuose iš viso pašalinusi 290 kandidatų. Paaiškėjo, kad jie nuslėpė savo teistumą. Kas Tauragėje neteko kandidato statuso, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Trečiadienį taryba patvirtino 2019 metų biudžetą. Tai vienas svarbiausių paskutinių šios kadencijos tarybos darbų. Deja, sutarimo tarp valdančiosios daugumos ir opozicijos neatsirado ir šįkart. Opozicija naująjį biudžetą pavadino socialiai nejautriu ir už jį nebalsavo – kaip gyvensime šiemet, nusprendė vos 12 valdančiųjų. Skaitykite.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – istorinis priedas „Taurragis“ pasakoja įstabią istoriją apie holokaustą ir išeivį iš Taurogeno Maiklą Rotšteiną, sužinosite ir naujienas apie atliekų rūšiavimą (jau visai netrukus teks rūšiuoti ir maisto atliekas), kodėl heroinu prekiavę tauragiškiai išvengs belangės ir ko vos kelių mėnesių amžiaus mažylius moko jaunoji pedagogė Monika, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir paprastutį lietinių pyragėlių, primenančių plikytus sausainėlius, receptą.

Gražaus artėjančio savaitgalio jums linki „Tauragės kurjeris“! 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras