Penktadienio, rugsėjo 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: apie pinigus – kam juos išleisti lengviausia?(24)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-09-05 14:27

Pinigai, pinigai, pinigai. Koks pinigų skonis? Gera dovanoti dovanas, ar ne? Ypač, kai jos nupirktos už valdiškus pinigus. Per 100 tūkst. eurų – tiek Tauragės r. biudžetui kainavo valdžios dosnumas mokytojams ir mokiniams. Koncertai, batutai, linksmosios mašinėlės ir putų šou trankiai užmaskavo skyles, kurias plika akimi mato tik pažeidžiamiausieji.

Svetimus pinigus gera leisti. O kaip pinigų uždirbti? O uždirbti galima net iš musmirių. „Musmirių nelabai galima sandėliuoti, nes greitai pūva. Siūlyčiau išdžiovinti, sukaupti mažiausiai kilogramą. Už neapdorotų musmirių kilogramą moku 4 eurus, o už džiovintų – 100 eurų, – „Tauragės kurjeriui“ sakė nuodingųjų grybų supirkėjas Linas. – Tik reikia nepamiršti nupjauti grybo kotą, džiovinti ne aukštesnėje kaip 35 laipsnių temperatūroje. Išdžiūvusios kepurėlės būna traškios. Visus metus superku, kol tik yra grybų. Iš karto paimčiau net 50 kilogramų, tik siūlykit“.

Vieni iš tų pažeidžiamųjų, kuriems pritrūko pinigų, – septyni Batakių pirmokėliai, kurių mamos liko it musmirę (ups, gal geriau musę) kandusios. Jų prašymų nejungti pirmokų klasės su vyresniais vaikais rajono tarybos galvos neišgirdo. Leisi tokią prabangą vieniems, tuoj pat užsimanys ir kiti.

Apie visa tai ir dar daugiau brangių ir ne visai dalykų – apie iš Holivudo žvaigždę su žemaitiškomis šaknimis, opozicijos bandymą prakalbinti valdančiuosius, nelaimę savivaldybės kontroliuojamoje bendrovėje ir Henriko Vaitiekūno atkapstytas 25-ojo kadro paslaptis – penktadienio, rugsėjo 6 dienos, „Tauragės kurjerio“ numeryje. Šiąnakt jis parkeliaus iš spaustuvės.  

Skaityti komentarus (24) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras