Penktadienio, rugsėjo 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: už ką Modestas Petraitis sėdo į teismo suolą?(23)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-28 16:00

Antradienis Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui prasidėjo nelabai linksmai – valdininkas turėjo skubėti į teismą. Jam gali tekti atsakyti už esą neteisėtais veiksmais padarytą finansinę žalą. Kuo ir kam galėjo prasikalsti savivaldybės administracijos vadovas – penktadienio vedamajame.

Savivaldybė skelbia konkursą – bibliotekai ieško naujo direktoriaus. Neoficialiai kalbama apie tris pretendentus. Kas jie ir ką planuoja, sužinosite jau netrukus.

Prieš teismą pagaliau stojo girtas vairavęs Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius. Anksčiau neigęs jam pateiktus kaltinimus, šįkart pedagogas kaltę pripažįsta. Visiškai. Ar gailisi ir ko teismo prašo? Atsakymai – penktadienio numeryje.

Baseino „serialas“: valdžia švenčia pirmąją pergalę – laimėjo teismą prieš baseino statybų konkurso rezultatus apskundusią Klaipėdos bendrovę. Savivaldybės administracijos direktorius visuomenei žada, kad sutartis su konkurso laimėtojais netrukus bus pasirašyta. Tačiau ar iš tikrųjų taip ir kodėl visuomenė kritikuoja savivaldybės sukurtą baseino projektą?

Darželių auklėtojų kantrybė išseko – ikimokyklinio ugdymo pedagogai stoja į kovą. Perpildytos grupės, nepaliaujamas triukšmas, maži atlyginimai – tokius faktus pedagogai juodu ant balto išdėstė rajono vadovams. Darželių auklėtojai atskleidžia ir daugiau savo darbo detalių – vaikai darželiuose miega dviem aukštais, auklėtojos dirba po 10 ir daugiau valandų ir yra nepajėgios užtikrinti vaikų normalių tarpusavio santykių. Ar valdžia reaguos ir kaip reaguos į pedagogų pagalbos šauksmą, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Šios ir daugybė kitų naujienų – dvidešimtmetį švenčiantis „Tauragės kurjeris“ skelbia 2018 metų prenumeratos akciją – skaitytojų laukia dovanos ir kitos staigmenos, sužinosite apie sąžiningai pasielgusį tauragiškį, kas bus statoma J.Tumo-Vaižganto gatvės gale ir ką nusipirko Tauragės autobusų parkas. Paskutiniame rugsėjo numeryje rasite ir gardaus cukinijų pyrago receptą.

Šviesaus ir šilto savaitgalio jums linki „Tauragės kurjeris“!

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras