Penktadienio, rugsėjo 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: gerovės valstybė: alga – beveik 5000(33)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-09-19 17:20

Jei tiksliau – 4800 eurų neatskaičius mokesčių. Norėtumėte tiek gauti?! Kaip manote, kam Tauragėje tokia dosni algų skaičiavimo sistema? Rytojaus laikraščio vedamajame naršysime ir po kitų savivaldybės kontroliuojamų įstaigų vadovų ir net paties mero „algalapius“.

Toks jau tas gyvenimas, kad vieniems likimas šypsosi, o kiti per jį it per kliūčių ruožą važiuoja. Penktadienio numeryje – apie Moterų krizių centrą ir vandentiekininkų samdytos įmonės Tauruose, Sodybos gatvėje, paliktas duobes.  

Gyvenimo duobę patys sau išsikasė trys kaltinamieji – Tauragės rajono gyventojai. Trijulės bylą dėl sumušto sugėrovo šią savaitę narpliojo Tauragės apylinkės teismas.  

Istorijos ir kultūros priede „Taurragis“ žurnalistas, istorikas Alvidas Jancevičius – apie kitokią, tačiau labai skaudžią, siaubo, žiaurumo ir skausmo perpintą kraštiečio Geršono Jango gyvenimo istoriją. To, ką patyrė jis, tada vos 20 metų perkopęs jaunuolis, nedrįstum net mintyse palinkėti didžiausiam savo priešui. Prisiminkime: rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido atminimo diena.

Rytoj taip pat sužinosite – duobėje ar jau išlipę iš jos Tauragės futbolo akademijos steigėjai. „Sutarčių turinys tėvams sukėlė begalę klausimų. Ne vienam pasirodė pernelyg griežtas punktas, kuriuo draudžiama vaiką leisti į futbolo varžybas su kitomis komandomis be raštiško akademijos sutikimo. Taip pat norintieji palikti Tauragės futbolo akademiją įsipareigos vienerius metus neleisti vaiko mokytis futbolo į kitą specializuotą mokymo įstaigą“, – straipsnyje „Futbolo akademija pristatyta tėvams: kilo daug klausimų“ rašo žurnalistė Morta Mikutytė.

Intriguoja?! Šios ir kitos naujienos jau netrukus. Jei neprenumeruojate, įsigykite „Tauragės kurjerį“. Naujausias jo tiražas jau važiuoja iš spaustuvės.

Saugaus ir smagaus savaitgalio!

Skaityti komentarus (33) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras