Penktadienio, rugpjūčio 31-osios, „Tauragės kurjeryje“: kur prapuolė Žalgirių gimnazijos direktorius? (40)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-08-30 14:48

„Skelbimas. Žalgirių gimnazijos bendruomenė ieško direktoriaus. Gal kas matėt?“ – tokį ironišką pranešimą šią savaitę socialiniame tinkle išpublikavo Tauragės savivaldybės tarybos narys Pranas Petrošius. Gimnazijos vadovas Jonas Jatautas jam atkerta – mėtytis „mėšlu“ negražu. Kas iš tiesų vyksta didžiausioje miesto gimnazijoje, ar jos vadovas tikrai nuo rugpjūčio 17-osios nebuvo darbe ir valdžiai tai nė motais? Visi atsakymai – penktadienio vedamajame.

Vieni atleidžiami, kiti darbą palieka patys. Prieš keletą dienų pasirašyti mero Sigito Mičiulio atleidimo lapeliai įteikti dviejų savivaldybės įstaigų direktoriams. Dar viena vadovė iš pareigų traukiasi savo noru. Kas jie ir kodėl neteks darbo, sužinosite jau netrukus.

Kaimų mokyklos skaičiuoja kiekvieną vaiką. Iki mokslo metų likus keletui dienų, valdžios sudaryta komisija pasisukiojo ir kaimų mokyklose. Vienos džiaugiasi atliktais remontais, kitos skundžiasi surūdijusiomis kriauklėmis, trečios prašo pinigų vamzdynams keisti. Tačiau visų jų didžiausias rūpestis – vaikų trūkumas. Ką komisija pamatė kaime, skaitykite jau rytoj.

Soduose pristatė konteinerių, o vežti atliekų nėra kam. Sodų gyventojai pateko į kuriozinę situaciją – pamatę šalia jų bendrijų sustatytus konteinerius-„varpelius“, suskubo nešti į juos atliekas, jų prisikaupė kalnas. Paaiškėjo, kad vežti šiukšlių iš atliekų konteinerių niekas nenori. Kodėl ir ką dėl to darys Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras?

Iš pusės milijono savivaldybė atgavo vos... Kiek pasisavintų lėšų Tauragės savivaldybė atgavo iš buvusios Martyno Mažvydo progimnazijos buhalterės, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“. Dar viena naujiena – skolą administruojanti antstolė rajono vadovams pateikė siūlymą – perimti pusę skolingos moters namo. Ką jame savivaldybė darytų?

Šios ir kitos paskutinės vasaros savaitės naujienos – kaip kaimo žmonės kovoja su jų gyvulius puldinėjančiais vilkais, kokie pasikeitimai laukia Lauksargių, kodėl Batakių žmonės iki šiol nesulaukė žadėto kelio asfaltavimo darbų ir kiek kainuoja apipirkti vaiką mokyklai, – sužinosite jau netrukus. Šiame numeryje rasite ir medumi gardintos kreminės morkų, cukinijų ir kukurūzų sriubos receptą – gyventi sveikai siūlo „Tauragės kurjerio“ skaitytoja Lina Ravinskienė. Dėkojame jai.

Gražios Rugsėjo 1-osios šventės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (40) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras