Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Penktadienio, liepos 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: skaudi kaimo žmonių realybė – gyvenimas virš fekalijų duobės(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-19 16:42

Iš rūsio per atvirus ir nematomus plyšius besiveržiančios srutos ir baisi smarvė, lentomis užkalti langai ir armija tarakonų – tokiomis sąlygomis gyvena Sartininkų aštuonbučio gyventojai. Šio namo kieme žaidžia jų vaikai. Ką daryti žmonėms, jei neturi pinigų įsirengti kokybiškai kanalizacijai ir net išvalyti fekalijose skęstančių patalpų, kaip gaminti maistą, kai aplink šlykštus tvaikas? Tačiau nei seniūnas, nei Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pagelbėti nelabai kuo gali. Vienintelis valdininkas pažadėjo pabandyti spręsti problemą. Išsamiau – penktadienio vedamajame.

Akistata: vienas prieš dvylika. Trečiadienį savivaldybės Etikos komisija į „kaltinamųjų“ suolą pasodino visą Tauragės rajono savivaldybės tarybos opoziciją. Liberalo Dariaus Stankaus prašymu socialdemokratai ir „tvarkiečiai“ privalėjo aiškintis, kodėl tris kartus organizuotai paliko tarybos posėdį. D.Stankus meta, kad opozicija ne sprendžia visuomenei svarbius klausimus, o mieliau renkasi kavos pertraukėlę, apkaltintieji atkerta – išeidami iš posėdžių jie protestuoja prieš esą neteisėtus valdančiųjų sprendimus. Kuo viskas baigėsi, skaitykite jau netrukus.

Paaiškėjo pažangos premijos laimėtojai. Geriausiai besimokantiems ir didžiausią pažangą mokslo metais padariusiems Tauragės rajono moksleiviams atiteks solidžios, kai kuriems net 1000 eurų siekiančios, premijos. Kam tokia laimė nusišypsojo ir kurioje mokykloje mokosi geriausi mokiniai, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Sparčiai kylantys nauji pastatai Bažnyčių gatvėje jau senokai vilioja praeivių akis. Firmos „Agava“ savininkė, viena pirmųjų Tauragės verslininkių, „Tauragės kurjerio“ žurnalistams atvėrė savo verslo duris. Viešumos nelabai mėgstanti Irena Alijošienė mielai sutiko aprodyti, kas gi kuriasi šioje miesto vietoje, ir sutiko duoti interviu. Išskirtinį interviu. Skaitykite penktadienio numeryje.

Gyventojai skambina pavojaus varpais: autostrada, o ne kiemas. Liepos 6-ąją Tauragės miesto J.Tumo-Vaiganto g. 118 namo kieme įvykusi avarija vos nenusinešė dešimtmečio gyvybės. Iš žaidimų aikštelės bėgęs vaikas partrenktas automobilio patyrė atvirus lūžius. Po šios nelaimės sukruto daugiabučio gyventojai – jų kiemas virto pravažiavimu, į kurį suka daugybė vairuotojų, siekdami išvengti šviesoforų. Ką daryti?

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – kam Tauragės šilumos tinklams prireikė Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui priklausančios žemės, kaip vietos politikams trečiadienį sekėsi išbandyti virtualiąją posėdžių įrangą ir kas pirmasis ja pasinaudojo, kokios viešnios sulaukė Trepų bendruomenė ir šiame kaime dūlantis garsusis Trepų dvaras, kur persikelia Tauragės ligonių kasa ir kodėl vis neįvyksta kaimų gatvių asfaltavimo konkursai – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir vištiena įdarytų pievagrybių kepurėlių receptą. Kol miškuose grybų dar nedaug, pievagrybiai pietums – pats tas.

Gražaus artėjančio savaitgalio ir įdomaus skaitymo!  

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras