Penktadienio, lapkričio 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: dėl ko sukilo Dapkiškių kaimo gyventojai(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-11-29 14:46

Dapkiškių kaimo Lakštingalų gatvės gyventojai pakraupo, kai pamatė, ką daro jų gatvę remontuojantys darbininkai. Jei ne sukilę žmonės, kai kurie šios gatvės gyventojai nebepasiektų savo namų – įvažiavimų į juos paprasčiausiai nebeliktų. O štai į vietą atvykęs savivaldybės Statybos skyriaus specialistas Egidijus Montvilas žmones išbarė – esą jie patys kalti, kad nesidomėjo projektuotojų nubraižytu projektu. Maža to, valdininkas gyventojams drėbė – jei namų šeimininkų nėra namuose, nes išvyko į Angliją, tai ten „tegu ir sėdi“. Apie tai, koks sukilimas vyko Dapkiškiuose, skaitykite jau netrukus.

Taryba patvirtino – labiausiai šiuo metu Tauragei trūksta slaugytojų, bet savivaldybė rems... darželių auklėtojus. Mat pagal patvirtintą tvarką kitaip negalima. Apie tai, kas trečiadienį dėjosi tarybos posėdžio metu ir kokią savo klaidą valdininkai pagaliau pripažino, sužinosite jau penktadienį.

Jei miške radote nugaišusį šerną, galite gauti 30 eurų premiją. O jei savo tvarte radote negyvą lapę? Nugaišusį žvėrį vienas tauragiškis visą savaitgalį vežiojosi automobilio bagažinėje. Kodėl – atsakysime jau penktadienio numeryje.

Šiandien pagaliau įvyko vienas planuotų aukcionų – parduota savivaldybės kontroliuojama Tauragės butų ūkio bendrovė. Kas ją nupirko, kas aukcioną pralaimėjo, kodėl į salę neįleisti žurnalistai ir kodėl jau trečią kartą nepavyko parduoti bendrovės „Dunokai“, skaitykite jau rytoj.

Rinkimų starte – naujas veidas. Vyriausioji rinkimų komisija skuba registruoti naujus artėjančių savivaldos rinkimų dalyvius. Šią savaitę užregistruotas pirmasis pretendentas kandidatuoti į Tauragės merus. Jis – tikra staigmena rinkimų padangėje. Kas jis ir kokių partijų rinkimų sąrašai jau pasiekė VRK bei ką artimiausiu metu planuoja kol kas vienintelis Tauragės rinkimų komitetas „Nepartinė Tauragė“?

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ką „Tauragės kurjeriui“ sakė Norvegijos įmonės, kurioje kilus gaisrui žuvo tauragiškis, direktorius, ko iš Tauragės kilęs Rolandas Šion neria į Baltijos jūros gelmes, kokios kalėdinės staigmenos penktadienį laukia skaudviliškių, o šeštadienį – tauragiškių ir už ką „Iki“ prekybos centrus valdančiai bendrovei skirta tūkstantinė bauda, sužinosite atsivertę skaitomiausią krašto laikraštį „Tauragės kurjeris“. Šiame numeryje rasite ir šokoladinio moliūgų pyrago receptą.

Taigi skanaus ir įdomaus skaitymo! 

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras