Penktadienio, kovo 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Vilkyškių pieninės“ ambicijos – dar vienas gigantas(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-28 14:43

Investicijų išalkusiai Tauragei didžiausia apskrities įmonė rengia dar vieną dovaną – 2021-aisiais šalia jau veikiančios naujosios gamyklos statys antrą gamybos gigantą. Trečiadienį šiam verslo subjektui vietos politikai atgnybė žemės sklypą Gaurės gatvėje. Kas bus gaminama šioje gamykloje, kodėl investicijoms pasirinkta Tauragė, o ne koks didmiestis, ir kokie produktai iš čia keliauja į Afriką, Aziją ir jau netrukus pasieks Lotynų Ameriką, sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerį“.

Šią savaitę Tauragės taryba rinkosi jau į priešpaskutinį posėdį. Nuo arenos nueinantieji nebesipyko – dirbo vieningai, be jokių ginčų. Valdančiųjų ir opozicijos nuomonės sutapo dėl visų sprendimų – Dunokų kapinėse statys kolumbariumą, švelninama paramos skyrimo mokiniams tvarka, žadama didinti atlyginimus socialiniams darbuotojams. Apie visus šiuos ir kitus politikų sprendimus išsamiau – jau rytoj.

Tauragės ūkininkai vienijasi – įstoję į Nepalankių ūkininkauti žemių naudotojų asociaciją aukščiausiajai valdžiai perduoda svarbią žinią. Kokią, sužinosite atsivertę penktadienio laikraštį.

Permainos Tauragės ligoninėje – įstaiga ruošiasi vykdyti svarbų projektą, perka naują brangų prietaisą, o medikų trūkumą sprendžia mokėdama rezidentams už studijas. Suma susidarys solidi. Tačiau kito būdo pritraukti į provinciją gydytojų ligoninė nemato. Apie visa tai – jau netrukus.

Choreografė Alma Rumšienė į darbą Tauragėje kasdien važinėja iš Šilalės – pluša čia jau šešerius metus, vieną po kito steigdama naujus šokių kolektyvus. Naujoji „Vėtrubė“ šį mėnesį pelnė pirmąjį apdovanojimą, naujų narių labai laukia 15 metų sukaktį atšventusi „Vėjava“, kelionei į tolimąją Italiją ruošiasi vienintelis Tauragėje moksleivių liaudiškų šokių kolektyvas „Šaltinis“. Skaitykite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kokie atlyginimai patvirtinti savivaldybės gydymo įstaigų vadovams, kokį apdovanojimą pelnė Pagramančio bendruomenė, kokia šventė ryt vakare šėls Skaudvilėje ir kodėl savivaldybė bylinėjasi su nepasiturinčia socialiniame būste gyvenančia šeima, – jau keliauja iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir skaitytojos Deimantės pasiūlytą vištienos krepšelių receptą.

Ačiū, kad skaitote!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras