Penktadienio, gruodžio 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: muziejus atvėrė prabangiąsias menes(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-12-27 14:41

Prieš pat Kalėdas Tauragės kašto muziejus „Santaka“ visuomenei atvėrė renovuotas rūsio menes. Prabangiu ampyro stiliumi dekoruotų menių renovacija atsiėjo per pusę milijono eurų, nors tokios prabangos, kokia demonstruojama, šiuose rūsiuose niekada nebuvo. Menių atidarymo metu surengti du iškilmingi pristatymai – kviestiniams svečiams ir eiliniams tauragiškiams. Šiems reikėjo luktelėti už durų, kol išrinktiesiems koncertavo Judita Leitaitė ir Virginija Kochanskytė. Ką nuo šiol galima pamatyti pilies rūsiuose ir kiek tai kainuos, sužinosite jau netrukus.

Tauragės apylinės teismas turi naują pirmininką. Prezidentės Dalios Grybauskaitės dekretu juo paskirtas teisėjas Egidijus Mockaitis. Išskirtinė asmenybė. Išskirtinė istorija. Daugelį metų dirbęs veterinarijos gydytoju E.Mockaitis įgyvendino savo svajonę – siekti teisininko karjeros ir tapti teisėju. Kaip jam tai pavyko, skaitykite rytojaus numeryje.

Paskutiniame šių metų posėdyje priimti paskutiniai šiemet vietos politikų sprendimai. Kaip visada netrūko rietenų ir kandžių replikų – pakoreguotas tarybos reglamentas, kai kam skirtos solidžios piniginės premijos, pasikelti atlyginimai, o kai kas išmestas iš darbo. Išsamiau – jau penktadienį.

Verslo naujienos. Grožio namai „Dolce stil“ įžengė į septintuosius gyvavimo metus. Ar sunku nedideliame mieste kurti ir puoselėti grožio verslą, kodėl Tauragėje nuolat trūksta kirpėjų, nors šio amato mokosi daug merginų, „Tauragės kurjeriui“ papasakojo salono savininkė Sonata Zongailienė.

Kandidatui į merus Rimantui Kičui nesiseka – į teismą padavęs savo buvusią darbovietę, Tauragės autobusų parką, šiai įmonei jis dar ir liko skolingas. Ilgametis autobusų parko inžinierius R.Kičas įsitikinęs, kad iš darbo buvo atleistas politiniais sumetimais. Apie kandidato pralaimėjimą skaitykite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kas turi valyti sniegą nuo šaligatvių, kodėl prieš pat Kalėdas centrinėje miesto gatvėje nupjauta gražuolė eglė ir kaip šventes pasitiko tauragiškiai bei rajono kaimelių žmonės – jau pakeliui iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir 2019 metų astrologines prognozes visiems Zodiako ženklams bei šventinio patiekalo – medumi glazūruoto kumpio receptą.

Gražių likusių šių metų dienų Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcijos kolektyvas!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras