Penktadienio, gruodžio 14-osios, „Tauragės kurjeryje“: parduotas butų ūkis žmones gąsdina antstoliais(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-12-13 14:13

Keleto Tauragės daugiabučių gyventojai pateko į nepavydėtiną situaciją – mokėję mokesčius jau naujajam namų administratoriui „Tauragės būstas“, staiga sužinojo, kad yra skolingi Tauragės butų ūkiui. Žmonės širsta – teigia nesantys skolingi savivaldybės bendrovei, o šios direktorius nesismulkina: jei skolų iki Kalėdų žmonės nesumokės, kreipsis į teismą ir antstolius. „Kalėdinė dovanėlė“, ne kitaip. Išsamiau skaitykite penktadienio vedamajame. 

Jau prisiekusi Tauragės apygardos rinkimų komisija, vadovaujama liberalų pasiūlytos pirmininkės Gintarės Rakauskienės, būsimus kandidatus ragina nedelsti ir kuo greičiau pateikti reikiamus savivaldos rinkimų dokumentus. Tačiau pretendentai į mero ir tarybos narių postus neskuba. Kol kas pareiškinius dokumentus komisijai pateikė vienintelis pretendentas kandidatuoti į Tauragės merus. Kas jis ir kokie darbai laukia rinkimų komisijos, sužinosite jau netrukus. 

„Dunokų“ turtą savivaldybė turės vertinti iš naujo. Prabėgo metai, kai buvo įvertintas privatizuojamos savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ turtas. Nuo šio įvertinimo priklausė ir pradinė akcijų pardavimo kaina. Kiek šios procedūros truks ir kada bus skelbiamas jau ketvirtasis įmonės pardavimo aukcionas? Atsakymai – rytojaus numeryje. 

Dėl netenkinamų vaikų auklėjimo sąlygų skundžiasi ir Skaudvilės gimnazijos darželinukų tėvai. Kad Skaudvilės darželis remontuojamas, pasak tėvelių, dar galima pakentėti, tačiau labiau juos piktina tai, kad į mokslus išvykusių auklėtojų esą niekas nepakeičia, o darželinukai sugrūdami į kelias grupes. Ar tikrai taip yra ir ką žurnalistė pamatė nuvykusi į Skaudvilės darželį, skaitykite jau netrukus.

Trečiadienį iš tarybos Švietimo komiteto posėdžio, kuriame turėjo būti svarstomas klausimas dėl Batakių pagrindinės mokyklos direktoriaus Rimvydo Varanavičiaus elgesio, žurnalistai buvo išvaryti. Esą klausimas susijęs su R.Varanavičiaus privačiu gyvenimu. Tačiau nei per posėdį, nei kitais viešinimo kanalais savivaldybė nepranešė, kad šios mokyklos vadovui už vaiko teisių pažeidimą skirta bauda. Kokio dydžio, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“. 

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokio dydžio premijas valdžia išdalijo sportininkams ir rajono meno kūrėjams, kaip tauragiškiai ruošiasi Kalėdoms ir ar brangias dovanas artimiesiems perka, kodėl šventėms liko nepapuoštas Jono Viktoro Kalvano parkas ir kurias miesto pėsčiųjų perėjas savivaldybė ketina apšviesti kitąmet, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir skaitytojos Almos pasiūlyto originalaus advento ir Kūčių stalo patiekalo – blynelių su silke receptą. Pats laikas ruoštis. 

Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras