Penktadienio, gegužės 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: tragiškos avarijos atomazga – teisme(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-10 16:20

Tauragės apylinkės teismo teisėja Loreta Bajorinienė šią savaitę atvertė Tauragę sukrėtusios avarijos, kurios metu pėsčiųjų perėjoje buvo mirtinai sužalotas pirmokas Jonukas, bylą. Sunkiasvorės mašinos vairuotoją Kęstutį Kareivą į teismo posėdžių salę atlydėjo žmona, greta jų prisėdo žuvusio vaiko tėvai. Apie tai, kas trečiadienį vyko teismo salėje, ko teismo prašo kaltinamasis ir kokios bausmės jam reikalauja valstybės kaltintojas – prokuroras Raimundas Aukštakalnis, skaitykite jau netrukus. 

Savivaldybės įrengtos miesto stebėjimo kameros – tik dėl vaizdo? Tauragėje sumontuotų 40 vaizdo stebėjimo kamerų priežiūros paslauga kas mėnesį miesto seniūnijai atsieina beveik 1500 eurų, tačiau naudos iš to mažai. Policijos teigimu, šių kamerų vaizdas toks, kad įžiūrėti beveik nieko neįmanoma. Kodėl miesto koncertui valdininkai negaili dešimčių tūkstančių eurų, o būtiniausioms reikmėms skiria centus?

Kaip pasikeis Zumpės tvenkinio aplinka? Valdžia teigia, kad darbai netrukus turėtų prasidėti prie apleisto, tačiau tauragiškių labai mėgiamo Zumpės tvenkinio. Tiesa, kol kas įgyvendinamas bus tik pirmasis projekto etapas. Ką ketinama keisti ir kaip atrodys Zumpės prieigos, – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Greta buvusio „Maximos“ prekybos centro išdygęs savivaldybės sumontuotas skelbimas apie parduodamą nemenką žemės gabalą pasėjo įvairiausių gandų. Skelbime skelbiamas telefonas, kuriuo galima susisiekti informacijos apie parduodamą turtą. Kiek jis kainuoja ir ar pirkėjai domisi strategine miesto vieta, sužinosite atsivertę penktadienio numerį.

Verslo alėja: iš idėjos sau – idėja verslui. Jei dar nežinojote, Mažonų kaime veikia unikalios medžio gaminių dirbtuvės. Iš užsienio gimtinėn grįžę jauni tauragiškiai įstabių medžio kūrinių verslo ėmėsi vedami sėkmės nuojautos. Tačiau ne taip lengva gimtinėje pradėti verslą – vos žengus pirmuosius žingsnius prislegia skolos, užgula mokesčiai, o sulaukti savivaldybės pagalbos – sudėtinga misija, – sako verslininkė Giedrė Abromaitė ir jos draugas Valdas. Pasigėrėkite tuo, ką kuria šie jauni gabūs žmonės.

Šios ir dar daugybė naujienų – kokią bausmę už nustatytus pažeidimus siūloma skirti Skaudvilės specialiosios mokyklos direktoriui, kas ir kodėl prie klinikos „Inmedica“ geltonai nudažė šaligatvio bortą, kokią baudą sumokėti turės mažametį brolį išgąsdinęs vyras ir kokių pasiekimų įvairiuose konkursuose ir varžybose pelnė Tauragės moksleiviai, – skaitomiausiame Tauragės krašto laikraštyje „Tauragės kurjeris“. Šiame numeryje rasite ir greitos, bet labai gardžios vakarienės – makaronų su tunu receptą.

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras