Penktadienio, birželio 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: priklydo šuo – tavo reikalas(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-21 16:23

Išmestų, likimo valiai klaidžioti paliktų šunų problema aktualiausia mieste, – įsitikinę kaimiškųjų seniūnijų seniūnai. Kaimo žmonės atsakingesni, savo augintinių nemeta į gatvę, bet vis dėlto – ką daryti, jei gyvenate kaime ir į jūsų namus priklydo benamis šuo? Ogi jei norėsite, kad jis patektų į prieglaudą, turėsite sumokėti, ir nemenką sumą – 30–50 eurų. Į tokią nemalonią situaciją patekusi Ilona negaili priekaištų seniūnijos administracijai. Skaitykite penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Trečiadienį Vyriausybė paskirstė rezervines Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas – arti 19 milijonų eurų. Deja, Tauragei iš šio katilo nekliuvo nieko, o štai kitoms apskrities savivaldybėms pasisekė. Daugiau – jau netrukus.

Paslaugus autobuso vairuotojas sujaudino tūkstančius širdžių. Netikėtai išgarsėjęs Tauragės autobusų parko 32-ejų metų vairuotojas Tadas Bronislovaitis, apie kurio paslaugumą socialiniame tinkle paviešino Bernotiškės sodų gyventoja, sako nesitikėjęs, kad žmonėms taip rūpi tokie paprasti dalykai. Padėka paslaugiam vairuotojui internete pasidalijo per 3300 vartotojų, o mygtuką „Patinka“ paspaudė per 10 tūkstančių skaitytojų.

Moterų krizių centro gyvavimas pakibo ant plauko? Prieš šešerius metus už beveik 1,4 milijono litų (kiek daugiau nei 400 tūkst. Eur) įsteigtas Moterų krizių centras gyvena nežinomybėje. Pagal finansavimo sutartį šios įstaigos veiklą savivaldybė įsipareigojo vystyti penkerius metus. Terminas baigėsi pernai, šio centro darbuotojos pripažįsta, kad per metus jame apsistoja vos kelios moterys, kurioms prireikia pagalbos. Kokios pozicijos laikysis savivaldybė ir ar centras toliau veiks, sužinosite rytojaus numeryje.

Rytoj – birželio 22-ąją sukanka 77-eri metai nuo Vokietijos ir Sovietų sąjungos karo, jau pirmosiomis minutėmis ypač skaudžiai palietusio Tauragę, pradžios. Apie tų dienų įvykius prirašyti kalnai knygų, sukurta šimtai filmų, tačiau kas tą lemtingąją naktį vyko Lietuvos ir tuometinės Vokietijos pasienyje, visai prie pat Tauragės, žino nedaugelis. Jums tikrai bus įdomu sužinoti, ką atkapstė žinomas kraštietis, istorikas Alvidas Jancevičius.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos ir aktualijos – kokią bausmę teismas skyrė pernai lapkritį pėsčiųjų perėjoje vaiką pražudžiusiam sunkiasvorės mašinos vairuotojui, kur startavo pirmoji Tauragės rajono ekologinė stovykla, kodėl trejus metus tauragiškei jokio darbo nepasiūliusi Darbo birža šią problemą išsprendė vos per tris dienas, kai tik bedarbė apie savo bėdas pradėjo kalbėti per žiniasklaidą, ir Pagramančio regioninio parko direkcijos atsakymas sunerimusiems keliautojams – jau rytojaus numeryje. Šiame numeryje rasite ir gardaus (bet ne saldaus) pyrago receptą. Puikiai tiks pavaišinti Jonams artėjančios šventės proga.

Įdomaus skaitymo ir gerų Joninių įspūdžių jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras