Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Kur ir kaip labiausiai derėtų įamžinti Tauragės šimtuko pavardes?

 Rezultatai

Penktadienio, birželio 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: valdžia tveriasi devyniais užraktais(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-14 16:34

Nuo „neadekvačių“ lankytojų valdžia tveriasi užraktais – artimiausiu metu į savivaldybės administracijos pastatą Respublikos gatvėje taip lengvai kaip iki šiol eilinis mirtingasis nebepateks. Prieš keletą dienų paskelbtas konkursas kapitaliniam šio pastato remontui atlikti – pertvarkytame pirmajame aukšte atsiras stiklinės rakinamos durys, kurias praverti galėsite tik su lydinčiuoju asmeniu. Ko bijo rajono valdžia ir kam tuomet reikalingas per 160 tūkstančių eurų kainavęs panoraminis liftas, jei patekti į kitus „baltųjų rūmų“ aukštus taip paprastai nebebus galima? Atsakymai – „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Tarybos nario įmonei – dešimtys tūkstančių eurų iš tauragiškių kišenės. Tūkstančiai eurų savivaldybės administracijos reklaminėms laidoms rengti, renginiams nušviesti, posėdžiams filmuoti pernai ir šiemet išmokėti liberalo Vilmanto Liorančo privačiai kabelinei televizijai. Su žiniasklaida politikas apie iš biudžeto jo įmonei mokamas lėšas neatvirauja. Kodėl?

Ar Tauragėje veiks privatus vaikų darželis? Toks klausimas trečiadienį kilo patiems savivaldybės tarybos nariams, tvirtinusiems naujų darželio grupių steigimą Tauruose. Puse lūpų apie privatų darželį užsimenama, jau ir parama iš biudžeto skirta darželį steigti ketinančiai viešajai įstaigai. Išsamiau, dėl ko pykosi politikai, jau netrukus.

Geidžiamiausias darbuotojas savivaldybės įstaigose: graibstyte graibstomas iš vienos į kitą. Vyriausybės atstovės Tauragės apskrityje Irenos Ričkuvienės sutuoktinis Arūnas Ričkus darbovietes keičia kas keletą mėnesių. Ir visos jos – savivaldybės įmonėse bei įstaigose. Šiuo metu jis pluša dviejuose darbuose pusantro etato. Kaip suspėja?

Naujienos Skaudvilės ir Pagramančio gyventojams. Pastarajame miestelyje kuriami senjorų savarankiško gyvenimo namai, Skaudvilėje klebono Alvydo Bridikio iniciatyva jau rudeniop duris atverti turėtų dar vienas vaiko dienos centras. Kiek kainuoja šių visuomeninių pastatų remonto darbai ir kas juose galės gyventi bei lankytis, – penktadienio numeryje.

Šios ir daugybė kitų savaitės naujienų – kokių gydytojų trūksta Tauragės ligoninei ir kaip šią problemą sprendžia įstaigos vadovybė, kur visai šalia Tauragės užfiksuotas afrikinio kiaulių maro židinys ir kas gresia Tauragės rajono kiaulėms, kodėl susižalojusiam vaikui ligoninėje pagalba buvo suteikta tik po dviejų valandų ir ką daryti žmonėms, kurių gatvę sugadino sunkiasvorė technika, – jau pakeliui į Jūsų namus. Šiame numeryje rasite ir sveikuoliškų burokėlių kotletukų receptą. Šis „Tauragės kurjerio“ skaitytojos viešoje erdvėje paskelbtas receptas sulaukė itin palankaus atgarsio. Pabandykite, nenusivilsite.

Gražaus savaitgalio ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras