Penktadienio, balandžio 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: apie valdžią arba gerai, arba nieko(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-04-05 16:44

„Skaidrios Tauragės“ propaguotoja – rajono valdžia rodo nagus: savo nuomonę žiniasklaidai išdrįsusiai išsakyti savivaldybės administracijos darbuotojai „kerta galvą“. Už tai, kad davė interviu „Tauragės kurjeriui“, Juridinio ir personalo skyriaus vedėjai Redutei Masolienei įteiktas pranešimas apie tarnybinį nusižengimą, maža to, jos elgesiui ištirti sukurta speciali komisija. Tarnautoja kaltinama paviešinusi slaptą informaciją, kiek savivaldybė sumoka Vilniaus advokatams. Tačiau Viešųjų pirkimų tarnyba už tokius veiksmus Tauragės valdžios žada nepaglostyti. Kodėl, skaitykite penktadienio vedamajame. 

Vaiką pražudžiusios tragiškos avarijos byla pasiekė teismą. Visą Lietuvą pernai lapkritį sukrėtė žinia apie baisią nelaimę – pėsčiųjų perėjoje einantis į mokyklą buvo suvažinėtas septynerių metų berniukas. Penkis mėnesius aiškinęsi tragedijos priežastis, pareigūnai pagaliau perdavė bylą teismui – prokuratūra teigia, kad jos nagrinėjimas neturėtų užtrukti. 

„Ąžuoliuko“ darželyje – pedikuliozės protrūkis. Prieš pat šventes pirmą kartą per aštuonerius metus šios ikimokyklinio ugdymo įstaigos vaikų tėvus pasiekė nemaloni žinia – vienos grupės vaikai apsikrėtė utėlėmis. Kaip tokiais atvejais elgiasi mokyklos ir darželiai? Ugdymo įstaigos vadovė sako, kad be tėvų leidimo net temperatūros vaikams negali pamatuoti. Išsamiau skaitykite penktadienio numeryje.

Tauragėje iškilo dar vienas skulptūrinis ekslibrisas – šįkart paminklas Jono Viktoro Kalvano parke atidengtas tautos šviesuoliui filosofui Vydūnui. Valdininkai žada, kad artimiausiais metais Tauragė pasipuoš dar ne viena skulptūra. Tokiu būdu į rajoną siekiama privilioti kuo daugiau turistų. Kur skulptūros bus statomos, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“. 

Nuo balandžio kyla šildymo kaina. Prieš mėnesį Tauragės šilumininkų vadovas visuomenei teigė, kad šilumos kaina artimiausiu metu turėtų mažėti, tačiau atsitiko kitaip – pranešama, kad nuo balandžio 1-osios ji išaugo net 11 procentų. Kokios šio brangimo priežastys, skaitykite netrukus. 

Šios ir kitos Velykų savaitės naujienos – kiek lėšų Vyriausybė atseikėjo Tauragės rajonui kaimų keliams remontuoti ir kodėl Tauragei atiteko mažiau nei kitiems rajonams, kaip keisis ženklinimas Vytauto gatvėje, kiek mokinių Tauragės rajone suskaičiavo valdžia ir kodėl šios prognozės optimistinės, kokia bauda ir už ką gresia kadaise geriausia Tauragės įmone pripažintai medienos perdirbimo bendrovei „Brolenta“ – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes. 

Šilto ir džiaugsmingo Atvelykio bei įdomaus skaitymo Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras