Penktadienio, balandžio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: pavojinga infekcija buvo greitesnė už skiepą(5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-04-04 13:55

Medikai pralaimėjo kovą su žaibine meningokoko infekcija – antradienį nuo šios ligos mirė vos dešimties mėnesių kūdikis. Faktą apie vaiko mirtį patvirtinęs Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad tai pirmas ir per pastaruosius metus vienintelis toks tragiškas įvykis Tauragėje. Net ir visko per savo darbo praktiką matęs vaikų ligų gydytojas Eugenijus Margis, kartu su kolega Arūnu Danila plėšęs vaikelį iš mirties nagų, vis dar negali su skaudžia netektimi susitaikyti. Nuo meningokokinės infekcijos, medikų teigimu, mažylis nebuvo skiepytas. Išsamiau apie tai – penktadienio vedamajame. 

Startuoja informaciniai referendumo renginiai: pirmasis – Tauragėje. Gegužės 12-ąją kartu su prezidento rinkimais šalyje vyks ir referendumas dėl dvigubos pilietybės. Padiskutuoti šia aktualia tema į Tauragę atvyko Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovai. Kas kalbėta bendruomenių namuose, ar tikrai Lietuvai reikia dvigubos pilietybės? Skaitykite jau netrukus. 

Policijos komisariatas netrukus pradės statybas – griaus senąją ir statys naują areštinę. Kiek kainuos šis didžiulis statinys, kur statyboms vykstant bus laikomi areštuotieji ir kodėl šių darbų prireikė, – jau pakeliui iš spaustuvės. 

Taurų nuotykių parke susižalojo septynmetis. Policija narplioja sudėtingą atvejį – kas kaltas, kad šokinėdamas ant batuto susižalojo vaikas? Populiariojo nuotykių parko vadovybės komentaras ir vaiko mamos versija – jau penktadienio numeryje. 

Tauragės miškai dūsta nuo šiukšlių. Kur pažvelgsi – visur miškuose šiukšlės ir senos padangos. Miškininkai stveriasi už galvų, samdo papildomus darbuotojus atliekoms iš miškų rinkti ir prašo žmonių būti sąmoningiems. Skaitykite rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – istorijos priede „Taurragis“ pasakojame apie garsiuosius Tauragės bandonininkus ir į Lietuvos nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą įtrauktą bandonijų Tauragės krašte tradiciją, kada ir kur vyks švaros akcija „Darom“, kuo vėl kaltinamas jau septintą kartą į teisiamųjų suolą sėdęs jaunas vyras ir kaip Tauragės pilies menėse varžėsi šauniausi krašto poetai – jau netrukus pasieks jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir labai populiaraus Anglijoje, bet mėgstamo ir lietuvių patiekalo – bulvių „marškinėliuose“ receptą. 

Gražaus artėjančio savaitgalio Jums linki „Tauragės kurjeris“. 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras