Penktadienio, balandžio 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: iš kur gauti pinigų klebonijos atstatymui?(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-04-25 14:24

Antrąją šv. Velykų dieną į Pagramančio klebonijos pastatą įsisukę ugnies liežuviai surijo didelę unikalaus ir suremontuoto namo dalį. Kas suskubo į pagalbą nelaimės metu ir iš ko tikimasi pagalbos atstatant kleboniją, įtrauktą į Kultūros paveldo departamento Nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą, – skaitykite penktadienio vedamajame.

Prisiekė naujoji Tauragės rajono savivaldybės taryba. Skaitytojams trumpai pristatome tarybos narių asmenybių portretus, jų išsilavinimą, turtus. 11 iš 25 praėjusioje kadencijoje nedirbo, nors politikoje ir nėra naujokai. Kai kurie net savivaldybės taryboje yra dirbę. Jau užimti ir kai kurie svarbiausi postai. Susipažinkite. Dėmesys išrinktiesiems nugulė net trijuose laikraščio puslapiuose.

Dviejų vaikų mama pateko į buvusio sugyventinio pinkles, todėl turi nemalonių reikalų su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba. Į redakciją moteris kreipėsi siekdama apginti savo gerą vardą. Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Sragauskienė atkerta: tėvų pareigų išaiškinimas, mėginimas padėti suprasti vaiko situaciją neturėtų būti traktuojamas kaip asmens žeminimas. Moters versija ir vaikų teisių gynėjų specialistų atsakymas – penktadienio numeryje.

Lomių kraštas nuo seno garsėja liaudies muzikantais. Apie Lomių bandonininkus ir šio krašto muzikavimo bandonija tradicijas, – jau pakeliui iš spaustuvės.

Atvelykis minimas pirmą sekmadienį po Velykų, dažnai vadinamas vaikų Velykėlėmis. Krikščioniškąja prasme Atvelykis yra tarsi galimybė dar kartą švęsti Velykas tiems, kurie to negalėjo padaryti Velykų dieną. Šia proga nuoširdus pokalbis su Švč. Trejybės bažnyčioje 16 metų zakristijonu dirbančiu Edmundu Karbauskiu. Vyrui teko dirbti ne su vienu klebonu ir kunigu.  

Ir žemiškesni reikalai: šildymo sezonas baigtas, kada bus atliekami hidrauliniai šilumos tinklų bandymai, paprasčiau – kada bus užsuktas centralizuotas karšto vandens tiekimas? Sužinosite jau rytoj.

Miesto centre vėl vyksta medžių pjovimo darbai. Kodėl virsta akacijos, paaiškina Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius.

Miesto seniūnija ruošiasi vasarai: gražina pliažą, baigiamas Skaudvilės miesto infrastruktūros tvarkymo projektas, Tauragės rajono savivaldybė pirks mokymosi reikmenų rinkinius moksleiviams, – apie tai ir daug kitų naujienų spalvingame rytojaus „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Šiame numeryje rasite ir gardžių griliažinių sausainėlių receptą – idealiai tiks prie kavos.

Gražaus artėjančio savaitgalio.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras