Penktadienio, balandžio 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: nebeliks vaikų ir jaunių sporto mokyklos(18)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-04-12 16:54

Baigiantis kadencijai, naujas valdančiųjų viražas – nuo spalio 1-osios nebelieka vaikų ir jaunių sporto mokyklos. Trečiadienį paskelbta apie šios įstaigos reorganizaciją, prijungiant ją prie Sporto centro. Opozicija tokį valdančiųjų žingsnį vadina siekiu sunaikinti 60 metų gyvuojančią neformaliąją ugdymo įstaigą ir atsikratyti neparankaus direktoriaus Audrius Bitino, valdantieji atkerta – viskas vaikų ir skaidrumo labui. Kodėl reorganizacijos prireikė ir kas dėl to neteks darbo, skaitykite „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Šimtmečio tauragiškių rinkimai juos paskelbusiems organizatoriams vis dar neįveikiami. Metų pradžioje pakvietus tauragiškius balsuoti ir rinkti šimtą kraštui nusipelniusių kraštiečių, susizgribta, kad balsavimo anketoje – daugybė klaidų. Balsavimas kitą dieną buvo sustabdytas. Praėjo daugiau nei mėnuo, tačiau rinkimai kaip buvo užstrigę, taip ir tebėra. Už projektą atsakingas mero patarėjas Artūras Fetingis teisinasi esąs apsikrovęs darbais. Kada gi balsavimas bus atnaujintas?

Papildomų darželių grupių tėvams teks palaukti. Patekti į vaikų daželius šiuo metu negali apie 100 mažųjų tauragiškių. Politikai jau gerą pusmetį suka galvas, ką daryti. Tačiau išeities vis dar nėra. Naujausios šios problemos išeitys – lauko darželiai, modulinių darželių nuomos galimybė ir Valdorfo metodas. Kas tai ir ar tikrai šios naujovės atsiras Tauragėje, skaitykite jau netrukus. 

Tauragės šilumos tinklai, vos pasibaigus šildymo sezonui, suskubo pirkti naują miestą šildysiantį katilą. Nors konkursas naujajam pirkiniui įsigyti jau paskelbtas, pinigų jam ši savivaldybės bendrovė dar neturi. Ką darys Tauragės šilumos tinklai ir kodėl šį mėnesį šilumos kaina iš penktosios vietos nusirito į 14-ąją, sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerio“ numerį

„Jei namai už 100 metrų, gali ir pėstute paeiti. Juk ir mieste tenka eiti pėstiems“, – tokį atsakymą į prie pliurze virtusių seniūnijos kelių gyvenantiems kaimų žmonėms pateikė Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius. Vienas po kito į redakciją pastarosiomis dienomis plūsta kaimų gyventojų prašymai padėti – jie ne tik važiuoti, bet ir eiti savo keliais nebegali, pavasaris juos pavertė į košę. 

Šios ir kitos savaitės naujienos – kurių moksleivių, dalyvavusių konkurse „Sidabro vainikėlis“,  darbai keliauja į regioninį turą, kokių dovanų sulaukia Tauragės ligoninėje gimę mažyliai, kodėl hipodrome išpjauta daugybė medžių ir iš kiek tūkstančių pašto ženklų sukurta garsioji J.Basanavičiaus mozaika, kurią apžiūrėti galite Tauragės centriniame pašte, – jau pakeliui iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir klasikinio naminio majonezo receptą – jį pagaminti truksite vos kelias minutes. 

Įdomaus skaitymo ir saulėto savaitgalio!

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras