Penktadienio, balandžio 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: iš namų išvežtai paauglei Tauragėje vietos neatsirado(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-04-11 14:08

Šešiolikmetė Gabija – našlaitė. Skaudi vaikystė, skaudi istorija, skaudus vaiko likimas. Nuo dešimties metų Tauragėje augusiai mergaitei gyvenimas pamėtėjo visai nevaikiškų išbandymų. Atimta iš globėjų šeimos, paauglė buvo išvežta į Panevėžio globos namus. „Geriausia dovana man būtų grįžti į Tauragę, kur mano draugai ir mokykla“, – sako Gabija. Tačiau tarnybos negailestingai konstatuoja – Tauragės vaikų globos namuose vietų nėra, o rasti naujus globėjus Tauragėje sudėtinga. Paauglės pagalbos šauksmas pasiekė ne tik Įvaikinimo, Vaikų teisių apsaugos tarnybų vadovybę, bet ir Seimą.

Nusiaubtas nuosavas miškas – kas kaltas? Tauragiškė Valerija Nausėdienė, nuvykusi į savo 5 ha mišką Baltrušaičiuose, nustėro – maždaug 50 metrų pamiškę rado iškirstą. Matininkas kraipo galvą ir stebisi, kad apie planuojamus darbus moteris nebuvo informuota. Galimos miško vagystės istorija – pentadienio laikraščio puslapiuose.

Sąvartynas neatsigina plastikinių atliekų. Metai iš metų besikartojanti problema už galvų stvertis verčia netoliese sąvartyno ganyklas turinčius ūkininkus – jų pievos, gretimi miškai kibte apkibę plastikiniais maišeliais, kuriuos besiganydamos suėda karvės. Ką į tai atsakė sąvartyno vadovybė, skaitykite penktadienio numeryje.

Miškininkai kviečia į Nacionalinį miškasodį. Šiemet jis bus skirtas Tauragės krašte žuvusiam partizanui Aleksui Miliuliui ir jo būriui. Visa informacija – kada ir kur Tauragės rajone bus sodinami medeliai – jau rytoj. Valstybinių miškų tarnyba skelbia, kad šiemet ketinama atkurti beveik 9000 ha Lietuvos miškų.

Batakių žmonės stebisi – jau kelerius metus šalia kelio Batakiai–Gryblaukis stūksanti informacinė lenta skelbia, kad šis kelias išasfaltuotas, tačiau nei asfalto, nei jį pakloti turinčių darbininkų žmonės nematė. Batakiškiai rėžia atvirai – savivaldybei turbūt nė nerūpi, kad žmonės apgaudinėjami, esą valdininkai tik giriasi paklotais asfalto kvadratiniais metrais. Kur dingo Batakių kelio asfaltas, sužinosite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kodėl vėl buvo nuslinkęs ką tik atnaujintos Meilės alėjos šlaitas, kurių moksleivių tautodailės darbai keliaus į respublikinį turą, ko į Tauragę buvo užsukusi garsioji policijos „juodoji ponia“ ir ar ligoninės direktorius Liutauras Indriuška teisme įrodė, kad jis, o ne policijos pareigūnai, teisus, – jau keliauja į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir paprastutį labai gardžių vaflių receptą. Metas ruoštis Velykoms.

Gražaus savaitgalio Jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras