Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: kodėl už valdžios klaidas mokame visi?(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-06 16:48

Mažiausiai kelios dešimtys tūkstančių eurų – tiek mokesčių mokėtojams gali kainuoti valdžios klaidos ir nepagrįsti sprendimai. Teismą prieš Tauragės rajono savivaldybę laimėjusį iš Priešgaisrinės tarnybos vadovo pareigų atleistą Gintarą Ramanauską priteisti iš savivaldybės pinigai jau pasiekė, bene dar tiek biudžetui gali kainuoti bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus atleidimas iš pareigų. Kodėl už tokius valdžios vyrų sprendimus turi mokėti mokesčių mokėtojai? Galbūt atlyginti šias biudžeto išlaidas privalėtų tie, kas tokius sprendimus priėmė? Juolab, kad toks precedentas yra. 

„Tauragės kurjeris“ mieste sutiktų žmonių teiravosi, ar valdžios klaidos turi būti taisomos biudžeto, ar asmeninėmis nepagrįstus sprendimus priėmusių valdininkų lėšomis. Jų atsakymai – irgi šiame numeryje.

Vasario mėnesį skelbto vežėjų parinkimo keleiviams vežti vietinio susisiekimo autobusų maršrutais Tauragės rajone paslaugų pirkimo konkursą Tauragės autobusų parkas laimėjo. O kaip dėl tolimojo susisiekimo maršrutų? Ar irgi teks susirungti su kitais, norinčiais teiktą šią paslaugą?

Sprendimas privatizuoti savivaldybės komunalinę bendrovę „Dunokai“ turės įtakos ir fiziniams šios bendrovės akcininkams, o jų – per 80. Kas po privatizavimo laukia jų akcijų dalies?

Naujoji mokesčio už atliekas tvarka, paskelbta 51-ajame „Tauragės kurjerio“ numeryje, sukėlė klausimų laviną. Ką TRATC‘as į juos atsakė, skaitykite šiame numeryje. Ten pat sužinosite, ir kodėl neveikia TRATC internetinė svetainė.

Laikraštyje rasite ir daug kitų naujienų: kiek kandidatų varžosi dėl Tauragės ligoninės direktoriaus posto, kiek pinigėlių Tauragės rajono savivaldybės komisija padalijo kaimo bendruomenėms, ką Tauragės rajono mokyklų vadovai mano apie naująsias Švietimo įstatymo pataisas dėl švietimo įstaigų vadovų kadencijų ir kada jų kadencijos baigsis.

Skaitydami šį numerį sužinosite, kuo netrukus tauragiškius nudžiugins Tauragės krašto muziejus,  kur buvo išvykę Tauragės policijos pareigūnai, kokį medalį Tauragei parvežė „Versmės“ gimnazijos abiturientas Domantas Pukelis ir kaip tauragiškiams sekėsi Lietuvos automobilių „Rally Raid“ čempionate bei bekelės maratone „4x4 Perimetras“.

O kadangi vasara nelepina šiluma, namams jaukumo suteiks orkaitėje kepamas pyragas. Jūsų dėmesiui – nesudėtingo pyrago su riešutais ir razinomis receptas.

Jaukaus artėjančio savaitgalio ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras