Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: ar tikrai smulkiajam verslui šalia „Maximos“ nebeliko vietos?(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-03-16 19:39

Gedimino gatvėje, prie „Maximos“ prekybos centro, daug metų veikusiems smulkiesiems verslininkams kilo grėsmė išnykti. Savivaldybė užsimojo aukcione parduoti gretimą žemės sklypą su namu, kuriame kadaise buvo įrengti socialiniai būstai. Verslininkai sako girdėję, kad šiame sklype planų turi „Maxima“. Ar tikrai taip, aiškinasi „Tauragės kurjeris“. 

Su valdžia bylinėsis ir buvęs bibliotekos direktorius. Teismų slenksčius Tauragės valdžiai tenka minti beveik kas savaitę – į teismą savivaldybę padavė į Tarailių progimnaziją nepriimta Viktorija Paulauskienė, kitą savaitę į teismą valdžią šaukia buvęs  Priešgaisrinės tarnybos vadovas Gintaras Ramanauskas, lygiai taip pat pasielgė ir iš bibliotekos direktoriaus pareigų atleistas Sigitas Kancevyčius. Teismas jo ieškinį jau priėmė.

Savivaldybės taryba penktadienį paskirstė Balskų užtvankos nuomos mokesčio palūkanas – 66 tūkstančius eurų. Kam pasisekė? Labiausiai Tarailių ir Pagramančio gyventojams. Kas už šiuos pinigus ten bus padaryta, skaitykite penktadienio numeryje.

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teismas toliau nagrinėjo Arvydo Komskio, nušovusio pasieniečių šunį Ramzį, bylą. Prokuroras šiam vyrui pateikė sunkesnį kaltinimą. Kodėl, sužinosite netrukus. A.Komskiui gresia penkeri metai nelaisvės.

Ant Šunijos tilto ketvirtadienio rytą kaktomuša susidūrė du automobiliai. Nukentėjo keturi žmonės, jiems prireikė skubios medikų pagalbos. Tarp sužeistųjų – jauna moteris ir vos septynerių metukų mergaitė. Avarijos liudininkai dėl įvykio aplinkybių spėjo apkaltinti kelininkus – sako, kad kelias toje vietoje buvo slidus, mat paryčiui spaudė plikšala. Ar iš tikrųjų į pavojingą eismui vietą kelininkai išsiruošė tik visiems suskubus į darbus? Aiškinasi „Tauragės kurjeris“.

Šios ir daugybė kitų savaitės aktualijų – kokią svarbią datą kovo 15-ąją atšventė Tauragės meras Sigitas Mičiulis, kokį valdančiųjų sprendimą opozicija pavadino „bezdalais“, kurioje vietoje pagal šilumos kainas šiuo metu yra Tauragė ir kaip „Aro“ pareigūnai abiturientus viliojo tapti policininkais – artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje. Beje, šiame numeryje rasite ir labai gardaus morkų pyrago receptą. Juk savaitgalis jau čia pat.

Įdomaus skaitymo. 

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras